آموزش و سرگرمی

عکس/ الهه حصاری بچه شد!

الهه حصاری عکسی جدید از خود در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، در این عکس چهره الهه حصاری به شکل کودکانه و غمگینی دیده می‌شود که او را شبیه به بچه ها کرده است.

الهه حصاری بچه شد.

اظهار تعجب یک بازیگر خانم از برادر نداشته‌اش!

الهه حصاری – بازیگر سینما – درخصوص ارزیابی‌اش از فعالیت این روزهای شبکه‌های اجتماعی به عکس جعلی منتشرشده با برادر نداشته‌اش اشاره کرد و گفت: در یکی از صفحه‌ها در یکی از شبکه‌های اجتماعی، عکسی از من منتشر شده بود که پایین آن نوشته شده بود: الهه حصاری در کنار برادرش! در حالی که من اصلاً برادر ندارم و ما سه خواهر هستیم (با خنده).

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، بازیگر «قاعده تصادف» همچنین تصریح کرد: این روزها لایک کردن تبدیل به نوعی معضل شده است؛ به نوعی که اگر فلان مطلب را لایک نکنیم، گلایه پیش می‌آید که چرا مطلب من را لایک نکردی؟!

حصاری در بخش دیگری از گفت‌وگویش در پاسخ به اینکه چه اندازه با فضای مجازی سر و کار دارید؟ بیان کرد: من هم مثل جوان‌ها، دوست دارم ببینم این فضای مجازی اصلاً چی هست؟ اما اینکه دغدغه‌ام باشد و هر روز و هر ساعت مدام پیگیری کنم اینطور نیست.

او اظهار کرد: درگیر شبکه‌های اجتماعی نیستم، اما علاقمندم و معتقدم شبکه‌های اجتماعی در کنار معایبی که دارد، محاسنی هم دارد. فکر می‌نم می‌توان به این پدیده به عنوان یک رسانه فراگیر نگاه کنیم؛ به عنوان مثال من می‌توانم اخبار مربوط به خودم را در صفحه خودم قرار دهم و خیالم راحت باشد که در آن دخل و تصرفی صورت نمی‌گیرد.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا