آموزش و سرگرمی

عکس العمل خبرساز و عجیب “سحر قریشی” به خبر اعتیادش!

سحر قریشی به خبر اعتیادش که توسط تتلو پخش شده واکنش نشان داد و گفت: من معتاد به عشقم هستم. جلوی هشتاد میلیون میگم و پای احساسم می مونم.

به گزارش وقت صبح؛ امیر تتلو که مدتی است به واسطه اخبار و عکس‌های دونفره با سحر قریشی و پس از آن کنسرت ترکیه، صدرنشین حواشی و خبر‌های جنجالی بود، کم‌تر از یک ساعت پیش با طرح این ادعا که اعتیاد و مستیِ دائم سحر قریشی از صبر او خارج شده، اعلام کرد دیگر به این رابطه ادامه نمی‌دهد.

امیر تتلو در صفحه رسمی یوتیوب خود نوشت: من نمی‌فهمم این زنا چشونه! من واقعا دوست ندارم این وضعیت رو! از همین الان مجرد بودن خودمو اعلام می‌کنم!

بیشتر بخوانید: عکس/ سحر قریشی روی دیگر امیر تتلو را نشان داد!

تتلو با اتهامات متعددی سحر قریشی را روبه‌رو کرد و نوشت: خانم قریشی اعتیاد دارن راستش یه روز مواد بهشون نرسه یه جور دیگه میشن! دائما بداخلاقی، بی‌احترامی و بی‌کاری… لطفا خانواده‌ش بیان تحویلش بگیرن… من غلط کردم با ایشون ارتباط برقرار کردم!

واکنش سحر قریشی به ادعای جنجالی درباره اعتیادش

به نقل از اقتصاد نیوز؛ سحر قریشی در واکنش به خبر اعتیادش نوشت: من معتاد به عشقم هستم.

روز گذشته تتلو با انتشار یک استوری از جدایی خود و سحر قریشی خبر داد. او همچنین مدعی شد که سحر قریشی معتاد بوده و اگر یک روز مواد به او نرسد، یک جور دیگر می شود.

با این حال، سحر قریشی نیز با انتشار یک استوری به ادعای تتلو پاسخ داد و ضمن عذرخواهی از او نوشت: من معتاد به عشقم هستم. جلوی هشتاد میلیون میگم و پای احساسم می مونم، دوست دارم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا