آموزش و سرگرمی

عکس/ اقدام تحسین برانگیز سپاهان؛ پیام نیازمند شرمنده شد

روز گذشته عوامل باشگاه سپاهان در اقدامی قابل تحسین پیروزی شان در برابر تیم استقلال را تقدیم به پدر مرحوم پیام نیازمند کردند.

وقت صبح- روزهای گذشته بود که پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان با انتشاری خبری اعلام کرد که به سوگ پدرش نشسته است.

البته انتشار این خبر تلخ و دردناک واکنش های گسترده ای را در راستای تسکین او از سوی اغلب بازیکنان و مربیان لیگ برتر در پی داشت.

با این وجود روز گذشته این دروازه بان کم حاشیه علی رغم فشار روحی و اندوه شدید توانست مقابل استقلال دروازه اش را بسته نگه دارد و با سپاهان به پیروزی دست یابد.

اما نکته جالب این بازی اقدام تحسین برانگیزی بود که کادر فنی سپاهان اصفهان پس از پایان بازی برای کاپیتان سوگوارشان انجام دادند.

چرا که پیج اینستاگرامی تیم سپاهان با انتشار پستی خطاب به نیازمند نوشت: پیام عزیز این برد، تقدیم پدر مهربانت.

عکس/ اقدام تحسین برانگیز سپاهان؛ پیام نیازمند شرمنده شد

بخوانید: عکس/ سنگ تمام احساسی سپهر حیدری برای سردار آزمون

همدردی متفاوت عقاب آسیا با پیام نیازمند

به گزارش وقت صبح، روز گذشته بود که پیام نیازمند دروازه بان خوش اخلاق تیم ملی فوتبال در یک استوری تلخ در اینستاگرام اعلام کرد که پدرش را از دست داده است.

پس از انتشار این خبر بود که اغلب چهره های مشهور فوتبال با انتشار مطالبی در فضای مجازی با این ملی پوش کم حاشیه ابراز همدردی کردند.

در همین رابطه حالا احمدرضا عابدزاده اسطوره فوتبال ایران با انتشار تصویری متفاوت از دروازه بان سپاهان این ضایعه دردناک را به او تسلیت گفته است.

عقاب آسیا که از سالیان دور تا به امروز یکی از محبوب ترین دروازه بانان تاریخ فوتبال کشور است با انتشار تصویری از نیازمند در حالی که روی پیراهن اش نوشته پدرش همه زندگی اش است خودش را در غم او شریک دانسته است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا