آموزش و سرگرمی

عکس/ افشاگری عجیب احسان روزبهانی در مورد رِییس فدراسیون بوکس

احسان روزبهانی، قهرمان بوکس با انتشار متنی در اینستاگرام اش دست به افشاگری بر علیه حسین ثوری، رئیس فدراسیون پناهنده بوکس زده است.

وقت صبح- روز گذشته بود که رسانه ها خبر دادند که حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس در سفر تیم ملی به اسپانیا قصد بازگشت به ایران را ندارد و درخواست پناهندگی داده است.

پس از آن برخی قهرمانان این رشته ورزشی و برخی رسانه ها به انتقاد از این اقدام حسین ثوری زدند.

در حال حاضر هم احسان روزبهانی دست به افشاگری بر علیه رئیس فدراسیون بوکس زده و مدعی شده است که او پول و بودجه فدراسیون را هم با خود برده و دست به اختلاس زده است.

او همچنین ثوری را به دروغگویی متهم کرده و مدعی شده است که ورزشکاران تحت نظر او در فدراسیون بوکس با پول مردم به این کشور و آن کشور پناهنده می شوند.

افشاگری عجیب احسان روزبهانی در مورد رِییس فدراسیون بوکس

بخوانید: تصاویر/ درآمد نجومی بوکسوری که سلطان ماری جوانا شد!

رئیس فدراسیون به بوکس ایران خیانت کرد

احسان روزبهانی به بازنگشتن رئیس فدراسیون بوکس به ایران اشاره کرد و گفت: واقعا برای ثوری متاسفم که این طور به بوکس ایران لطمه زد. او ماهیت خود را به ورزش ایران نشان داد، این چهره واقعی ثوری است که حالا همه تماشا می‌کنیم! البته مقصر اصلی ماجرا استکی و مهدی پور هستند که حرف قهرمانان را گوش ندادند و برای او در مجمع رای جمع کردند، در تمام رسانه های به نفع او مصاحبه کردند و او را قدیس معرفی کردند که حالا می بینیم که چه فاجعه ای رخ داده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی، روزبهانی در ادامه افزود: ما در مورد ثوری هرچه در رسانه ها گفتیم مسئولان ورزش اهمیت ندادند، گوش کسی بدهکار این حرف ها نبود! هرچه گفتیم او به فکر بوکس ایران نیست کسی باورش نشد، او به بوکس ایران خیانت کرد و حالا حرف های ما ثابت شد.آقای وزیر لطفا با افرادی که برای گرفتن پست و جایگاه در فدراسیون اعضا مجمع را گول زدند برخورد کنید و دست آنها را از بوکس‌برای همیشه کوتاه کنید.

وی افزود: آقایانی که ثوری را حمایت کردند و چنین آبروریزی به راه افتاده حالا بدنبال سرپرستی فدراسیون هم هستند، امیدوارم سجادی وزیر محترم ورزش اطرافیان ثوری را بهتر بشناسد، آنهایی که بوکس را با حمایت های کورکورانه به این روز انداخته اند واقعا به هیچ عنوان شایسته ادامه فعالیت در بوکس نیستند. آقایان چون بار فنی نداشتند تنها راه ماندگاری شان در بوکس حمایت از ثوری بود! حمایت از کسی که پشت به کشورمان کرد. حالا همان نفرات باید جوابگو باشند!

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا