آموزش و سرگرمی

عکس/ افسانه پاکرو با ترکیب مشکی و موهای افشان!

افسانه پاکرو بازیگر سینما و تلویزیون عکس جدیدی از خود منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، افسانه پاکرو در این تصویر با ترکیبی مشکی دیده می‌شود و موهای خود را به دست باد سپرده است.

افسانه پاکرو با ترکیب مشکی و موهای افشان دیده شد.

افسانه پاکرو: تلویزیون وسیع‌تر از سینماست

افسانه پاکرو معتقد است: تلویزیون بعد وسیع‌تری نسبت به سینما دارد.

این بازیگر با اشاره به ایفای نقش در سریال «تکیه بر باد» گفت: مخصوصا در این سریال آخری که داشتم متوجه شدم همه، شکل دیگری درباره‌ی آن صحبت می‌کنند و برای خودم هم جالب بود که یک سریال غیرمناسبتی به این حد دیده شود.

افسانه پاکرو که در سریال «تکیه بر باد» همراه با مهدی فخیم‌زاده ایفای نقش کرده است، گفت:

نقش مقابل تاثیر بسزایی در خوب درآمدن شخصیت، ایفا می‌کند؛ هر چقدر نقش مقابل حرفه‌یی‌تر باشد بازی بهتر خواهد بود؛ همین موضوع درباره‌ی کارگردان هم صدق می‌کند چرا که هدایت بازیگر نقش مهمی در نحوه بازی خواهد داشت.

نقش‌های آرام

این بازیگر با بیان اینکه مردم دوست دارند نقش‌های آرام و معصوم را از او ببینند، خاطرنشان کرد: به خاطر نقش‌هایی که تا قبل از بازی در «تکیه بر باد» داشته‌ام، مردم بیشتر دوست دارند که من را در نقش‌های آرام ببینند.

اما در «تکیه بر باد» بازخوردهای زیادی گرفتم به خصوص خانم‌ها به من می‌گفتند که چرا اینقدر پدرت را اذیت می‌کنی؟

البته آقای فخیم زاده هم خیلی خوب بازی کرد و به نوعی به نقش جان داد.

در واقع فخیم‌زاده دردناک‌تر از آن چیزی بازی کرد که در فیلم‌نامه وجود داشت. ما می‌خواستیم سریال آموزشی باشد و نه شعارگونه.

او گفت: به طور کلی من بازیگری را دوست دارم که نقش‌های متفاوتی را بتواند ایفا کند. خود من هم نقش‌های متفاوت را بیشتر می‌پسندم.

این بازیگر در ارتباط با پپذیرفتن یک نقش گفت: هنگامی که فیلم نامه را مطالعه می‌کنم برایم مهم است که بتوانم با آن نقش ارتباط برقرار کنم و نقش را به خودم نزدیک کنم.

این شعار نیست و بسیار در نقشی که می‌پذیرم فرو می‌روم؛ به حدی که بعد از آن خیلی طول می‌کشد تا از آن نقش فاصله بگیرم.

پاکرو افزود: سعی من بر این است که هر نقشی را برای بازی انتخاب نکنم. اگر تاکنون کمتر بازی کرده‌ام به خاطر انتخاب‌هایی بوده است که داشته‌ام. دوست دارم مردم وقتی من را در فیلمی می‌بینند مطمئن باشند که یک کار خوب را خواهند دید. امیدوارم این اتفاق نیفتد که مجبور شوم هر کاری را انجام دهم.

مقلد کسی نیستم

او که در برنامه باشگاه تعطیلات رادیو جوان سخن می‌گفت، در پاسخ به این پرسش که آیا خود را بازیگری صاحب سبک می‌داند؟ گفت: صاحب سبک که نمی‌توان گفت اما هیچ گاه سعی نکرده‌ام شبیه به کسی بازی کنم. احساس می‌کنم مردم مرا با نوع بازی خودم می‌شناسند و فکر می‌کنم با توجه به بازخوردهایی که گرفته‌ام مردم بازی مرا دوست دارند و با کسی مقایسه نمی‌کنند.

او گفت: در ابتدای شروع به کارم، سینما را بیشتر ترجیح می‌دادم و به جرأت می‌توانم بگویم در ۹۰ درصد فیلم‌هایی که رد تلویزیون هم وجود داشت اولین پیشنهاد به من می‌شد اما من صبر کردم تا در سریال‌های خوب کار کنم. به نظرم تلویزیون خیلی وسیع‌تر است و بیشتر دیده می‌شود همین طور بیننده بیشتری هم جذب تلویزیون می‌شود و اگر در تلویزیون کار خوبی را انجام دهی خیلی به نفعت خواهد بود تا یک کار متوسط را در سینما بپذیری.

این بازیگر اذعان کرد: همان‌طور که گفتم در ابتدا بیشتر سینما را دوست داشتم چرا که از لحاظ فضا و حتی صدا و تصویر جور دیگری است و با تلویزیون متفاوت است اما اوایل زمانی که من کارم را شروع کردم بازیگرها در تلویزیون و سینما مجزا بودند و مرزی بین آن‌ها وجود داشت ولی الان این مرز از بین رفته است و می‌بینیم که خیلی از بازیگرهای خوب و بزرگ در تلویزیون حضور دارند و بالعکس بازیگرهای تلویزیون هم در سینما دیده می‌شوند. حتی کارگردانان خوبی در تلویزیون وجود دارند به همین خاطر فرقی بین بازی در سینما و تلویزیون نمی‌بینم.

پاکرو اظهار کرد: من رادیو جوان را دوست دارم و گوش می‌کنم واقعا فکر نمی‌کردم که رادیو به این حد حتی بیشتر از سینما و تلویزیون دنبال شود. خیلی رادیو را دوست دارم و حتی دوست داشتم در رادیو کار کنم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا