عکس/ اشک و آه عمو پورنگ به خاطر تنهایی و اشتباه تازه اش!

عمو پورنگ با انتشار یادداشت و تصویری نگران کننده در صفحه اینستاگرام اش، به تنهایی و اشتباه های فردی اش به شکل تلویحی اشاره کرده است.

وقت صبح- داریوش فرضیایی حدود یک سال است که از تلویزیون دور بوده و این فاصله پس از 23 سال همکاری قدری برای او سخت و سنگین تمام شده است.

در این مدت بارها نزدیکان و دوستان عمو پورنگ به علت کناره گیری ناگهانی یا برکناری اش پرداخته اند. اما خود او توضیحی در این رابطه نداده است.

سال گذشته هم روابط عمومی صداوسیما اعلام کرده بود که مشکلی با داریوش فرضیایی ندارد و او را اخراج نکرده است. اما پس از گذشت 12 ماه همچنان خبری از حضور عمو پورنگ در تلویزیون نیست.

اکنون هم او یادداشت و تصویری منتشر کرده که در تصویر می توان اشک های عمو پورنگ را دید. همچنین می توان فهمید که وضعیت فعلی او چه اندازه نگران کننده است.

او در حاشیه این تصویر نوشته است:

همیشه دستتو فقط برای خدا دراز کن.

اون تنها کسی بود که وقتی اشتباه خودت باعث شد بخوری زمین، بازم دستتو سمتش دراز کردی و مچتو نگرفت، دستتو گرفت..

خدایا کمک کن عشق و مهربونی و انسانیت دوباره زنده بشه

همه با هم و کنار هم با مهربونی زندگی کنیم ، نه دل بشکنیم نه کرامت انسانی رو

برای همدیگه احترام قائل بشیم و بجای توهین و تهمت و افترا به درد هم گوش کنیم و به داد هم برسیم

به همدیگه ظلم نکنیم ، حق مظلومی رو ضایع نکنیم ، به مقام انسانیت احترام بذاریم ..

خدایا از تو میخوام کمکمون کنی و هرگز تنهامون نزاری

بخوانید: ویدئو/ اقدام جالبی که عمو پورنگ انجام داد و همه تحسین‌اش کردند!

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون متولد 1352 است. او که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.


خروج از نسخه موبایل