آموزش و سرگرمی

عکس/ استوری معنادار همسر وریا غفوری از رنجی که می برد!

مونا اردلان همسر وریا غفوری با انتشار یک استوری معنادار در صفحه اینستاگرام از رنجی که این روزها در زندگی اش می برد صحبت کرده است.

وقت صبح- ماه‌ های گذشته بود که وریا غفوری کاپیتان محبوب و قدیمی آبی پوشان با انتشار یک متن احساسی در اینستاگرام اش خداحافظی اش از فوتبال را به طور رسمی اعلام کرد.

پس از انتشار این خبر بود که اغلب اهالی فوتبال با انتشار مطالبی ضمن حمایت از وریا، این خداحافطی غریبانه او از زمین سبز فوتبال را در شأن این ملی پوش اسبق ندانستند.

عکس/ استوری معنادار همسر وریا غفوری از رنجی که می برد!البته کاپیتان پیشین استقلال پس از شرکت در کلاس‌های مربی گری این روزها به طور انفرادی و حرفه ای تمرینات بدنسازی خود را انجام می دهد.

اما ساعاتی پیش منتشر شدن یک استوری معنادار از سوی همسر وریا غفوری در صفحه اینستاگرام اش توجه دنبال کنندگان او را جلب کرده است.

مونا اردلان در این یادداشت با نمایش تصویری سیاه و سفید از خودش با زبانی مبهم از رنجی که این روزها زندگی برای او به ارمغان آورده صحبت کرده است.

بخوانید: ویدیویی که سجاد غریبی از عضله های غول پیکر فتوشاپی اش منتشر کرد!

استوری کنایه آمیز وریا غفوری به اتفاقات اخیر زندگی فوتبالی اش

به گزارش وقت صبح، وریا غفوری ستاره قدیمی آبی پوشان پایتخت پس از شرایط عجیب خداحافظی اش از فوتبال، این روزها مطالب معناداری را در فضای مجازی منتشر می کند.

البته او در ماه های گذشته با شرکت در کلاس های مربیگری سعی کرد کمی از حواشی پیرامون اش بکاهد.

اما با گذشت روزها و هفته ها او همچنان یکی از چهره های مشهور خبرساز شبکه های اجتماعی است که به شدت در مرکز توجه کاربران مجازی قرار گرفته است

در همین راستا حالا انتشار یک استوری کنایه آمیز از سوی این پیشکسوت محبوب در صفحه شخصی اش با واکنش های متفاوتی از سوی مخاطبان اش همراه بوده است.

وریا غفوری در این استوری طعنه آمیز با نمایش تصویری از خودش در کنار یکی از اشعار معنادار خیام، تلویحا به اتفاقات اخیر زندگی حرفه ای اش در فوتبال اشاره کرده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا