آموزش و سرگرمی

عکس/ استوری بحث برانگیز همسر وریا غفوری همه را متعجب کرد!

مونا اردلان همسر وریا غفوری که مدتی ‌است در فضای مجازی فعال شده یادداشت معنادار خاصی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.

وقت صبح- داستان خداحافظی عجیب و اجباری وریا غفوری از دنیای فوتبال سبب شد که او بیش از پیش در مرکز توجه طرفداران فوتبال قرار بگیرد.

کاپیتان اسبق استقلال که برخلاف علاقه هواداران آبی پوش از این باشگاه کنار گذاشته شد پس از پیوستن به فولاد هم با بی مهری مدیران این تیم خوزستانی مواجه شد.

با این وجود اغلب هواداران پر و پا قرص این بازیکن معتقدند او کماکان می توانست در صحنه فوتبال بدرخشد اگر مجبور به کناره گیری از مستطیل سبز نمی شد.

عکس/ استوری کنایه آمیز همسر وریا غفوریالبته به نظر می رسد دلخوری این اتفاقات هنوز برای خانواده وریا غفوری خاتمه نیافته و آنها از هر فرصت کوچکی برای بازگو کردن این موضوع استفاده می کنند.

در همین خصوص مونا اردلان همسر کاپیتان محبوب و پیشین استقلال یادداشت خاصی در صفحه شخصی اش منتشر کرده که با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران همراه بوده است.

او در جملاتی معنادار نوشته است: «یک جنگجوی راستین پیش از جنگ پیروز است»

بخوانید: عکس/ صد دلاری جنجالی پشت قاب گوشی سهیلا منصوریان

استوری معنادار همسر وریا غفوری از رنجی که می برد!

به گزارش وقت صبح، ماه‌ های گذشته بود که وریا غفوری کاپیتان محبوب و قدیمی آبی پوشان با انتشار یک متن احساسی در اینستاگرام اش خداحافظی اش از فوتبال را به طور رسمی اعلام کرد.

پس از انتشار این خبر بود که اغلب اهالی فوتبال با انتشار مطالبی ضمن حمایت از وریا، این خداحافطی غریبانه او از زمین سبز فوتبال را در شأن این ملی پوش اسبق ندانستند.

البته کاپیتان پیشین استقلال پس از شرکت در کلاس‌های مربی گری این روزها به طور انفرادی و حرفه ای تمرینات بدنسازی خود را انجام می دهد.

اما ساعاتی پیش منتشر شدن یک استوری معنادار از سوی همسر وریا غفوری در صفحه اینستاگرام اش توجه دنبال کنندگان او را جلب کرده است.

مونا اردلان در این یادداشت با نمایش تصویری سیاه و سفید از خودش با زبانی مبهم از رنجی که این روزها زندگی برای او به ارمغان آورده صحبت کرده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا