آموزش و سرگرمی

عکس/ استایل متفاوت سمیرا حسن‌پور در فتوکال جدیدش

سمیرا حسن‌پور بازیگر سینما و تلویزیون به تازگی در مراسم رونمایی از سریال جیران شرکت کرد.

به گزارش وقت صبح، سمیرا حسن‌پور بازیگر سریال حیران در این مراسم با استایلی متفاوت دیده می‌شود.

سمیرا حسن‌پور در فتوکال جدیدش استایل متفاوت رو کرد.

سمیرا حسن پور: پیام «پاهای بی‌قرار» را نمی‌دانم

‹پاهای بیقرار» نام موقت این سریال، ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند.

سمیرا حسن‌پور بازیگر سریال «پاهای بی‌قرار» در ارتباط با نقش آفرینی در این مجموعه نمایشی به خبرنگار تسنیم گفت: منوچهر هادی از جمله کارگردان‌های بامعرفت تلویزیون و سینما است.

وی فردی خوش برخورد و بشدت منطقی است که در این روزها کمتر نمونه مشابه آن را در اطراف خودمان تماشا کردیم. آقای منوچهر هادی بازی من را در فیلم سینمایی «تمشک» خیلی دوست داشتند و زمان اکران این فیلم اعلام کردند یک روز با یکدیگر همکاری خواهیم کرد که نهایتا این اتفاق در سریال «پاهای بی‌قرار» رخ داد.

از نتیجه این همکاری خیلی رضایت دارم. خیلی از فیلمسازان مانند منوچهر هادی قول همکاری با من را در آینده داده بودند که هیچکدام جنبه عملی پیدا نکرد، البته گلایه‌ای هم ندارم چون همه شرایط خودشان را دارند.

حسن‌پور در پاسخ به اینکه «پاهای بی‌قرار» حاوی چه پیامی برای مخاطب خود است، بیان کرد: حقیقتا نمی‌دانم سریال چه پیامی برای مخاطبان خودش خواهد داشت.

ولی مطمئن هستم «پاهای بی‌قرار» از سریال‌های یک سال اخیر تلویزیون به دلیل فاکتورهای مثبت زیادی مانند قصه و بازیگران خوب به همراه کارگردان کاربلد بهتر خواهد بود.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا