آموزش و سرگرمی

عکس/ ادامه اروپا گردی مارال فرجاد با حجاب نصفه و نیمه

مارال فرجاد در ادامه اروپا گردی‌اش عکسی از خود منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، مارال فرجاد در این تصویر هم به سیاق چند وقت اخیر حجاب نصفه و نیمه‌ای را برای پوشش خود برگزیده است.

مارال فرجاد با حجاب نصفه و نیمه اروپا گردی کرد.

مارال فرجاد چه حسی از پخش آثارش از آی فیلم دارد؟

مارال فرجاد با بیان اینکه دوست دارم بار دیگر سریال «تا صبح» از شبکه آی فیلم پخش شود، گفت: آی فیلم شبکه دوست داشتنی است که توانسته با مخاطب ارتباط برقرار کرده و نیازهای آن‌ها را تأمین نماید و اوقات خوشی را برای مخاطبان خود به وجود بیاورد.

مارال فرجاد با اشاره به پخش سریال «حجر بن عدی» از شبکه آی فیلم بیان کرد: پدرم در این سریال تاریخی بازی کرده بود و وقتی پخش مجدد آن را از شبکه آی فیلم عربی مشاهده می‌کردم دوبله عربی سریال بسیار جالب بود و توانستم ارتباط خوبی با آن برقرار کنم.

فرجاد با اشاره به اینکه به عنوان یک بازیگر لذت می‌برم کارهای قدیمی خودم، خواهر یا پدرم را از شبکه آی فیلم تماشا کنم، ادامه داد:

نکته جالبی که در خصوص شبکه آی فیلم باید بیان شود ارتباط خاص و عمیق مخاطبان با این شبکه است و بسیار خوب است که بتوانیم فرصتی را فراهم کنیم که مخاطبان ما لذت ببرند و دوست داشته باشند اوقات فراغت خود را با شبکه‌های داخلی پر کنند.

او با بیان اینکه وقتی به سوپر مارکت و فروشگاه می‌روم برایم جالب است که می‌بینم همه در حال تماشای شبکه آی فیلم هستند و حتی خودم هم چند دقیقه محو تماشای شبکه می‌شوم، عنوان کرد:

دیدن سریال‌های قدیمی نوستالژی دارد و مردم ما نوستالژی دوست دارند و شبکه آی فیلم توانسته با پخش سریال‌های قدیمی این نیاز مخاطبان را تأمین کند.

فرجاد در آی فیلم

فرجاد با اشاره به اینکه خوب است که شبکه‌ای همچون آی فیلم به صورت کامل و تمام وقت فیلم و سریال پخش می‌کند، ادامه داد: امیدوارم آی فیلم تا سال‌های سال به فعالیت خود ادامه داده و مدیران از آن حمایت کنند و شاهد پخش فیلم‌ها و سریال‌های قدیمی از این شبکه باشیم.

این بازیگر به پخش سریال «باغ گیلاس» نیز از شبکه آی فیلم اشاره کرد و گفت: پدرم این سریال را در سال ۷۲ بازی کرده بود و اینکه بعد از سال‌ها آن را مشاهده می‌کردم برایم بسیار جذاب بود و تمام قسمت‌ها را دقیق دنبال و ضبط کردم.

فرجاد با اشاره به موضوع سریال باغ گیلاس ادامه داد: محور اصلی سریال اختلاف دو برادر برای حفظ میراث خانوادگی بود و یکی از برادرها خواستار حفظ باغ و دیگری خواهان تخریب و ساخت و ساز بود. موضوعی که امروزه بیش از گذشته گریبان ما را گرفته و محیط زیست را تهدید می‌کند.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا