آموزش و سرگرمی

عکس/ آه و افسوس وریا غفوری به خاطر وضعیت این روزهایش

وریا غفوری کاپیتان سابق استقلال که مجبور به ترک این باشگاه شد، با انتشار شعر سوزناکی دل طرفدارانش را به درد آورده است.

وقت صبح– وریا غفوری بعد از حذف پر سرو صدایش از تیم استقلال و پیوستن به فولاد کمتر پیش آمده که در این مدت تصویر یا مطلبی را منتشر کند.

البته که ناگفته نماند وریا برای مصاحبه با رسانه ها محدودیت دارد و شاید همین یکی از دلایل او برای فعالیت کمرنگ در فضای مجازی باشد.

آه و افسوس وریا غفوری به خاطر وضعیت این روزهایشاما در همین رابطه وریا غفوری به تازگی تصویری از چهره خودش و شعری معروف از هوشنگ ابتهاج را در صفحه شخصی اش منتشر کرده که با واکنش های متفاوتی مواجه شده است.

نیمی از کاربران معتقدند وریا این غزل را چون که گویای حال و روز این روزهای خودش است منتشر کرده است، اما گروهی دیگر از مخاطبین اعتقاد دارند دلیل انتشار این شعر همدردی وریا و به یاد زنده یاد هوشنگ ابتهاج است.

بخوانید: وریا غفوری و بند عجیب در قرارداد با فولاد

جیمی جامپ بازی فولاد- تراکتور؛ فدایی وریا

در دیدار دیدنی فولاد و تراکتور، جیمی جامپی برای حمایت از وریا غفوری وارد زمین مسابقه شد که چهره او برای برخی از کاربران فضای مجازی آشنا بود.

به گزارش ورزش سه، اما مسئله ای که باعث شد این جیمی جامپ خاص تر از سایر جیمی جامپ های دیگر باشد، نوشته روی پیراهن او بود که در حمایت از کاپیتان سابق استقلال نوشته شده بود: ستون مردانگی فوتبال ایران، شیر وریا غفوری.

تماشاگری که از طرفداران استقلال بوده و برای حمایت از کاپیتان سابق تیم محبوبش، ترجیح داد ریسک دستگیری توسط مأموران را به جان بخرد.

نکته جالب درباره این جیمی جامپ این است که تصاویر او در جشن قهرمانی استقلال در فصل گذشته نیز توسط عکاسان شکار شده بود و او این بار برای نشان دادن پیراهنی در حمایت از وریا غفوری، وارد زمین چمن فولاد شد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا