عکس/ آرزوی جالب کاپیتان سابق تیم ملی بوکس برای پرویز برومند

احسان روزبهانی قهرمان بوکس جهان با انتشار تصویری از دروازه بان سابق استقلال در صفحه شخصی اش به آرزویی که برای او دارد اعتراف کرده است.

وقت صبح– در روزهای اخیر خبر بازداشت دروازه بان سابق تیم استقلال بازتاب زیادی در میان رسانه ها و چهره های مطرح کشور داشته است.

از همین رو اغلب بازیکنان سابق و فعلی فوتبال با انتشار پیام هایی در شبکه های اجتماعی خواهان آزادی این ملی پوش سابق کشور شده اند.

اما در این بین چهره های معروف غیر فوتبالی هم بعد از این اتفاق با اعلام حمایت از پرویز برومند و با استفاده از هشتگ هایی خواستار آزادی او شده اند.در همین خصوص احسان روزبهانی قهرمان بوکس جهان با انتشار تصویری از پرویز برومند در صفحه اینستاگرام اش، به حمایت از او پرداخته است.

کاپیتان سابق تیم ملی بوکس در این استوری حمایتی نوشته است: به امید آزادیت.

بخوانید: عکس/ افشاگری عجیب احسان روزبهانی در مورد رِییس فدراسیون بوکس

حمایت تمام قد احمدرضا عابدزاده از پرویز برومند

احمدرضا عابدزاده اسطوره فوتبال ایران با انتشار یادداشت متفاوتی در صفحه شخصی اش حمایت همه جانبه خودش از پرویز برومند را اعلام کرده است.

به گزارش وقت صبح، خبر بازداشت پرویز برومند دروازه بان سابق استقلال و تیم ملی واکنش های زیادی را در فضای مجازی در پی داشته است.

از همین رو اغلب بازیکنان پیشکسوت فوتبال با منتشر کردن هشتگ پرویز برومند را آزاد کنید از این دروازه بان سابق حمایت کرده اند.

در همین رابطه حالا احمدرضا عابدزاده اسطوره فوتبال ایران، تصویری مشترک و قدیمی از خودش و برومند را منتشر کرده و به حمایت از او پرداخته است.

عقاب آسیا در صفحه اینستاگرام اش برای همبازی و رقیب قدیمی اش نوشته است:رفیق و یار قدیمی در کنارت هستم.

همچنین کاپیتان سابق تیم ملی در این استوری حمایتی از هشتگ با شرف برای برومند استفاده کرده است.

لازم به ذکر است که بنا بر اعلام خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش، پرویز برومند در 25 آبان به دلیل شرکت در تجمعات در حوالی شهرک غرب بازداشت شده است.


خروج از نسخه موبایل