آموزش و سرگرمی

عکسی که چهره واقعی “خانم بازیگر” را لو داد/ تصویر

لیندا کیانی تصویری را از خود با چهره واقعی بدون آرایش که بسیار متفاوت است منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، لیندا کیانی بازیگر مطرح و خوش چهره در اینستاگرامش تصویری را از خود با چهره ای متفاوت و بدون آرایش به اشتراک گذاشت.

عکسی که چهره واقعی "خانم بازیگر" را نشان داد

اتفاق وحشتناکی که برای “لیندا کیانی” افتاد!

لیندا کیانی بازیگر بی حاشیه که اخیرا هم ازدواج کرده است در برنامه خندوانه ماجرای روزهای بمباران در آبادان و بند آمدن زبانش را تعریف کرد.

خانواده لیندا کیانی در پی آغاز جنگ تحمیلی مجبور به مهاجرت از آبادان به تهران شدند. او در دوران دبستان در تهران نیز شاهد جنایت دیگری از دشمن بعثی بود.

او در این باره می‌گوید: «در دوران دبستان روبه‌روی مدرسه ما را بمب زدند که بر اثر آن مدتی لال شدم. برای اینکه بازی با دخترخاله‌ام حالم را بهتر کند به خانه آنها در آریاشهر رفتیم. همان روز برق آلستوم را زدند. پشت پنجره بازی می‌کردیم که با موج انفجار وسط اتاق پرت شدیم. خوب یادم است که آن روزها چه اتفاقاتی می‌افتاد.»

لیندا کیانی درباره اخلاق خود بیان کرد:حسادت در من خیلی کم است و خیلی رو راست هستم. به نظرم باید با سیاست‌تر زندگی کنم؛ یک جا‌هایی باید زیرکی بیشتری داشته باشم.

خانم کیانی درباره تحصیل در رشته فلسفه گفت: همیشه یکسری سوال داشتم و کسی پاسخگوی آنها نبود؛ یادم است کلاس چهارم ابتدایی بودم خواهر دوستم گفت هر جوابی در زندگی بخواهی به دست بیاوری باید فلسفه بخوانی! به همین دلیل با پشتکار بسیار فلسفه خواندم.

در بخشی از برنامه درباره مادرش گفت: تمام زندگی من مادرم است. اگر بداخلاقی می‌کنم خودش می‌داند که با تمام وجودم خیلی دوستش دارم.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا