آموزش و سرگرمی

عکسی جالب از چهره صددرصد متفاوت “سلنا گومز”/ تصویر

عکسی جالب از سلنا گومز با چهره ای کاملا متفاوت در فضای مجازی پخش شد.

به گزارش وقت صبح، تصویری جالب و دیدنی از سلنا گومز با موهای پریشان و نارنجی رنگ و چهره ای کاملا متفاوت کاربران را در تشخیص چهره اش دچار سردرگمی کرد.

عکسی جالب از چهره صددرصد متفاوت "سلنا گومز"/ تصویر

رورهای تلخ سلنا گومز؛ از خودکشی تا اختلال دو قطبی!

سلنا گومز قصد خودکشی داشته است.

خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی فاش می‌کند که از بیست و چند سالگی به بعد در چهار مرکز مشاوره روانی تحت درمان قرار گرفته و چندین سال به خودکشی می‌اندیشیده است.

به گزارش وقت صبح، سلنا گومز در مصاحبه جدیدی با مجله «رولینگ استون» جزئیات بیشتری از سلامت روانش فاش کرده است.

این خواننده و بازیگر تأیید می‌کند که از بیست و چند سالگی به بعد در چهار مرکز مشاوره روانی تحت درمان قرار گرفته و چندین سال به خودکشی می‌اندیشیده است.

گومز می‌گوید: «در این خصوص می‌خواهم آشکارا به همه بگویم: در چهار مرکز درمانی مراجعه کرده‌ام. فکر می‌کنم اوایل دهه سوم عمرم بود وقتی خیلی پیچیده شد، وقتی حس کردم که کنترل احساسم را از دست داده‌ام، چه حس خوب چه حس بد.» گومز اضافه می‌کند که به خودکشی فکر کرده است: «فکر می‌کردم اگر وجود نداشته باشم دنیا جای بهتری است.»

تنهایی

بازیگر سابق دیزنی می‌گوید تنهایی در ۲۵ سالگی به مشکلات روانی او اضافه کرده است: «با این تصور بزرگ شدم که در ۲۵ سالگی ازدواج می‌کنم. نزدیک نشدن به این اتفاق ویرانم کرد – از آن دورتر نمی‌شد. خیلی احمقانه بود، اما واقعاً فکر می‌کردم دنیای من تمام شده.

هرگز در یک گروه دخترانه سلبریتی جایی نخواهم داشت. تنها دوست من در صنعت [سرگرمی] تیلور [سوییفت] است، بنابراین به یاد می‌آورم که تصور می‌کردم به جایی تعلق ندارم.

حضور دیگران در اطرافم که پر از شوق زندگی بودند را احساس می‌کردم. جایگاهی داشتم و خیلی خوشحال بودم، اما… آیا واقعاً خوشحال بودم؟ آیا این چیزهای مادی من را خوشحال می‌کند؟ هویتم را دوست نداشتم، چون نمی‌دانستم چه کسی هستم.»

گومز در سال ۲۰۱۸ با مشکلات روانی دست به گریبان بود و پس از آنکه سرانجام بر آن‌ها غلبه کرد اختلال روانی دو قطبی در او تشخیص داده شد.

سلنا گومز قصد خودکشی و اختلال دو قطبی داشت.

مصرف داروهای غیر ضروری

او می‌گوید داروی پزشکان تأثیر منفی داشته است. گومز نهایتاً با روان‌پزشکی ملاقات می‌کند که به او می‌گوید مصرف بسیاری از داروها غیرضروری است. به کمک این روان‌پزشک، گومز به تدریج به زندگی عادی بازمی‌گردد.

گومز می‌گوید: «باید یاد می‌گرفتم که چگونه بعضی از کلمه‌ها را به خاطر بسپارم. در حین گفت‌وگو فراموش می‌کردم که چه می‌گفتم. خیلی تلاش کردم که (الف) بپذیرم دو قطبی هستم، و (ب) یاد بگیرم چطور با آن کنار بیایم، چون قرار نبود از بین برود.»

گومز به تازگی مستند «سلنا گومز: من و ذهنم» (Selena Gomez: My Mind and Me) را از اپل تی‌وی+ پخش کرده است. در بخشی از این فیلم، نشان داده می‌شود که گومز از بی‌توجهی یک ژورنالیست به پاسخ او خشمگین می‌شود. گومز پس از مصاحبه می‌گوید: «از من سؤال می‌پرسد، سؤالات خوب، و بعد حتی به حرف‌هایی که می‌زنم توجهی نمی‌کند. دیگر هیچ‌وقت نمی‌خواهم چنین کاری کنم.»

گومز اضافه می‌کند چنین مصاحبه‌هایی باعث می‌شود دوباره احساس کند بازیگر سریال «جادوگران محله ویورلی» (Wizards of Waverly Place) دیزنی است: «احساس کردم یک محصول هستم. باعث شد خشمگین شوم. می‌دانید مسئله چیست؟

باعث شد احساس کنم [بازیگر محصولات] دیزنی هستم. چندین سال از عمرم تلاش کردم چنین چیزی نباشم. اما دوباره مثل جادوگری با آن لباس‌ها به نظر می‌رسم که چوب دستی دارد… احساس می‌کنم وقت تلف کردن است.»

منبع: ۳۰نما

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا