آموزش و سرگرمی

عکسی باورنکردنی از بدل ایرانی “آنجلینا جولی” رو شد/ تصویر

تصویری جالب از رامانا سیاحی دختر ایرانی که خود را بدل آنجلینا جولی بازیگر زن مشهور هالیوود می داند منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، عکسی از رامانا سیاحی البته با اسم اصلی سمیه سیاحی دختری که خود را شبیه ترین بدل ایرانی به آنجلینا جولی بازیگر زن مشهور می داند.

عکسی باورنکردنی از بدل ایرانی "آنجلینا جولی" رو شد/ تصویر

از رامانه سیاحی به عنوان مدل برندهای مختلف استفاده می شود که با توجه به شباهت او می تواند تاثیر زیادی در برندینگ داشته باشد.

سمیه سیاحی متولد 12 مهر 1364 در تهران، مدل است .

دانش آموخته رشته گرافیک می باشد، به دلیل شباهت طبیعی خود به آنجلینا جولی بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا کار مدلینگ می کند و تجربه بازیگری هم دارد.

نام اصلی اش خدیجه سیاحی می باشد، اما بخاطر زندگی در فرانسه و حالا که ساکن کشور کانادا می باشد نام خارجی رامانا را برای خود انتخاب کرده است.

پدر جانباز

پدران ما بد نبودند فقط بلد نبودند هنوز هم وقتى باهاش حرف ميزنم راجع به جبهه و اون زمانها چنان با عشق حرف ميزنه كه به نفس نفس ميوفته

انگار تو اون روزگاره هنوز ببخش پدرم كه برات ازون روزگار فقط يه تن پٌر از تاول و ريه داغون ويه اعصابِ خراب موند و هيچى به دست نيووردى جز اندوهى كه هنوز دلت ميخواد اون روزا باشه تو باز برى بجنگى

منو ببخش كه كوتاهى كردم و پيگير پرونده هاى جانبازيت نشدم ميدونم چه دردى ميكشى ولى خوب عوضش خيليا از جان بر كفى شما و دوستان غيورتان بببين چه بيشرمانه ميتازند.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا