آموزش و سرگرمی

علی کریمی پرده از راز انتقال مهدی قائدی به الاهلی پرده برداشت!

علی کریمی بازیکن سابق تیم فوتبال الاهلی امارات که با مسئولان این باشگاه در ارتباط است، درباره نحوه انتقال مهدی قایدی و رقم این انتقال صحبت کرده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم، علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران که اخیراً به‌عنوان کارشناس در برنامه ۱۱ حضور دارد در قسمت اخیر این برنامه به نحوه ترانسفر مهدی قایدی به باشگاه شباب الاهلی امارات اشاره کرده است.

کریمی که در دوران فوتبال خود برای باشگاه الاهلی امارات بازی کرده، هنوز با مسئولان این باشگاه در ارتباط است. کریمی از همین رو و براساس استناد به گفت‌وگوی خود با مدیران الاهلی اعلام کرد باشگاه استقلال از محل ترانسفر این بازیکن ۱.۵ میلیون دلار درآمدزایی خواهد داشت.

کریمی در این مورد توضیح داد: «اگر باشگاه الاهلی سهمیه آسیایی فصل بعد را بگیرد، درآمدزایی باشگاه استقلال ۱.۵ میلیون دلار خواهد بود. در زمان انتقال ۱.۲ میلیون دلار پرداخت شد و ۳۰۰ هزار دلار هم بابت صعود به آسیا پرداخت می‌شود».

به این ترتیب باشگاه استقلال هنوز فرصت درآمدزایی از مهدی قایدی را دارد و در صورتی که تیم شباب الاهلی امارات سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ را بگیرد، این باشگاه باید ۳۰۰ هزار دلار دیگر به باشگاه استقلال بدهد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا