علت طلاق “حدیث فولادوند” از “رامبد شکرابی” بعد 11 سال عاشقی

روز گذشته پرستو صالحی با انتشار پستی خبر جدایی حدیث فولادوند از رامبد شکرآبی را علنی کرد اما تاکنون علت این جدایی اعلام نشده است.

به گزارش وقت صبح، پرستو صالحی بازیگر مطرحی که به تازگی به ترکیه مهاجرت کرده در اینستاگرامش خبر جدایی حدیث فولادوند و رامبد شکرآبی را بدون بیان علت منتشر کرد.

تا این لحظه هیچ کدام از این دو بازیگر سرشناس صحت این خبر جدایی را تائید یا تکذیب نکرده اند و علت این جدایی را هنوز کسی نمی داند.

ازدواج خانم و آقای بازیگر در سال ۱۳۸۹

حدیثه فولادوند در سال ۱۳۸۹ وقتی ۳۳ ساله بود با رامبد شکرابی ۳۸ساله ازدواج کرده بود حدیث فولادوند (زاده ۲۰ دی ۱۳۵۶ در تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

حدیث فولادوند فعالیت هنری را از کودکی آغاز کرد، در دوازده سالگی زیر نظر گلاب آدینه آموزش دید و در نمایش «گل‌های دوستی» روی صحنه رفت. حدیث فولادوند برای اولین بار نقش کوتاهی را در فیلم دست‌های آلوده به کارگردانی سیروس الوند بازی کرد و بدین ترتیب اولین حضورش را در سینما در سال ۱۳۷۸ اعلام نمود.

او که پس از گرایش به هنرهای مختلف از جمله موسیقی و نقاشی اکنون خود را در بازیگری موفق می‌دید یک سال بعد از اولین تجربه خود، در فیلم سینمایی مارال به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده هنرنمایی کرد.

همچنین درخشش فولادوند در تلویزیون با بازی در سریال تلویزیونی گمگشته آغاز شد. او هم‌چنین در مجموعه‌های تلویزیونی سال‌های خاکستری، دیوار شیشه‌ای، معصومیت ازدست‌رفته بازی کرده‌است. وی علاوه بر آن در نمایش مده‌آ نیز نقش‌آفرینی نموده‌است.

خروج از نسخه موبایل