سرخطویدئو

ویدئو/ علت انفجار پرند چه بود؟

بعداز‌ظهر امروز صدای انفجار مهیبی در شهر جدید پرند به گوش رسید.

به گزارش وقت صبح پارسینه نوشت: بعداز‌ظهر امروز صدای انفجار مهیبی در پرند به گوش رسید.

 

بعداز‌ظهر امروز صدای انفجار مهیبی در شهر جدید پرند به گوش رسید به طوری که تمام فاز‌های شهر این صدای را شنیدند.

در ماه‌های گذشته هم چندین مورد صدای انفجار مهیب به گوش مردم رسیده که بعد از پیگیری متوجه شدیم مربوط به عملیات عمرانی است.

نکته قابل توجه این است که اگر این انفجار هم از همان دست عملیات‌های عمرانی است چرا اطلاع‌رسانی لازم و به موقع انجام نمی‌شود؟

انفجار قبلی در پرند

به گزارش جام جم در سال 1396 هم دادستان رباط کریم از انفجار یک شیء شبیه به نارنجک در شرکت عمران پرند و فوت کارمند این شرکت خبر داد و گفت: بخشی از اراضی اطراف فاز ۶ در گذشته میدان تیر و چک و خنثی لشکر 23 تکاور ارتش بوده است و این شیء از همان زمان در این ‌محل باقی

حجت الاسلام و المسلمین قاسم پور از انفجار یک شیء شبیه به نارنجک در شرکت عمران پرند خبر داد و گفت: در اثر این انفجار یک کارمند جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: روز گذشته یک تن از پرسنل حراست شرکت عمران در جریان گشت در مناطقی از فاز ۶ پرند یک شیء انفجاری را کشف می کند.

حجت الاسلام قاسم پور تصریح کرد: این فرد بدون در نظر گرفتن مسائل امنیتی این شیء را با خود به شرکت حمل و آن را در کابین نگهبانی قرار می دهد که شیء منفجر و باعث فوت وی می‎شود.

دادستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: بخشی از اراضی اطراف فاز ۶ در گذشته میدان تیر و مانور لشکر 23 تکاور ارتش بوده است و این شیء از همان زمان در این ‌محل باقی مانده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا