عقب نشینی قیمت دلار، سکه و طلا امروز 11 دی 1401

دلار توافقی امروز ۱۱ دی در نیمه ابتدایی معاملات بازار متشکل ارزی ۳۷ هزار و ۳۷۰ فروخته شد. قیمت سکه امامی به پله‌های ابتدایی کانال ۱۹ میلیون عقب‌نشینی کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو؛ قیمت دلار توافقی امروز یکشنبه ۱۱ دی با افزایش تقریبا ۴۰۰ تومانی به ۳۷ هزار و ۳۷۰ تومان رسید. همزمان قیمت یورو در بازار متشکل ارزی نزدیک ۵۰۰ تومان ارتقا پیدا کرد و سر از کانال ۴۰ هزار تومان درآورد.

در بازار طلا هم قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد پنج هزار تومانی از مرز یک میلیون و ۸۰۰ عبور کرد، اما روند نزولی قیمت سکه ادامه داشت و ارزش سکه امامی با افت تقریبا ۳۰۰ هزار تومانی به پله‌های ابتدایی کانال ۱۹ میلیون عقب‌نشینی کرد.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز یکشنبه ۱۱ دی تا ساعت ۱۱ و نیم در بازار متشکل ارزی به ۳۷ هزار و ۳۷۰ تومان رسید. عصر دیروز دلار توافقی با نرخ ۳۷ هزار تومان به کار خود خاتمه داده بود و حالا شاهد رشد ۳۷۰ تومانی ارزش این اسکناس هستیم.

همزمان قیمت یورو امروز ۴۷۰ تومان رشد داشت و بعد از ورود به کانال ۴۰ هزار تومان، ساعت ۱۱ و نیم صبح روی پله ۴۰ هزار و ۳۵۰ تومان ایستاد.

قیمت ارز در بازار متشکل

انواع ارز پنجشنبه شنبه امروز
دلار 36 هزار و 800 تومان 37 هزار تومان 37 هزار و 370 تومان
یورو 38 هزار و 890 تومان 39 هزار و 880 تومان 40 هزار و 350 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار در نیمه ابتدایی معاملات امروز با رشد پنج هزار تومانی به یک میلیون و ۸۰۲ هزار تومان ارتقا پیدا کرد. عصر دیروز قیمت طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۷۹۷ هزار تومان رسید و نسبت به پنجشنبه هفته قبل شاهد افت هزار تومانی قیمت طلا ۱۸ عیار هستیم.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

پنجشنبه شنبه امروز
یک میلیون و 992 هزار تومان یک میلیون و 797 هزار تومان یک میلیون و 802 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۱۱ دی تا ساعت ۱۱ و نیم به ۱۹ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان رسید. عصر دیروز خرید سکه امامی ۱۹ میلیون و ۵۱۵ هزار تومان تمام می‌شد و حالا ارزش آن ۲۹۵ هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم هم با عقب‌نشینی ۴۹۹ هزار تومانی به ۱۸ میلیون و ۵۳۲ هزار تومان تنزل پیدا کرد، اما سکه گرمی بدون تغییر قیمت چهار میلیون و ۳۶۰ هزار تومان فروخته شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه پنجشنبه شنبه امروز
سکه امامی (طرح جدید) 22 میلیون و 716 هزار تومان 19 میلیون و 515 هزار تومان 19 میلیون و 220 هزار تومان
سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) 20 میلیون و 737 هزار تومان 19 میلیون و 31 هزار تومان 18 میلیون و 532 هزار تومان
سکه گرمی چهار میلیون و 610 هزار تومان چهار میلیون و 360 هزار تومان چهار میلیون و 360 هزار تومان

خروج از نسخه موبایل