آموزش و سرگرمی

عجیب اما واقعی، “تتلو” چه بود و چه شد/ عکس

با کنار هم گذاشتن عکس قدیم و چهره پر تتوی جدید تتلو این تغییر چهره باورنکردنی را مشاهده خواهیم کرد.

به گزارش وقت صبح، امیر تتلو خواننده ایرانی سالهای خیلی دور چهره بسیار معمولی و معقولی داشت اما این آقای خواننده برای متفاوت تر دیده شدن با تتو چهره خود را به کلی عوض کرد.

حرف جنجالی “پرستو صالحی” درباره انتشار فیلمش در ویلای تتلو/ عکس 17 اسفند 1401-15:1962,265 کمتر از یک دقیقه پرستو صالحی با انتشار این عکس و در واکنش به تیتر این خبر نوشت: آرزو به دل می‌مونید که از من گاف بگیرید، از زمانی که وارد این حرفه شدم و از سال ۸۴ قید خیلی از خوشگذرونی‌ها رو زدم که گزک دست کسی ندم. پرستو صالحی درباره انتشار فیلمش در ویلای تتلو حرف های جنجالی را مطرح کرد.  به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها، پرستو صالحی با انتشار این عکس و در واکنش به تیتر این خبر نوشت: آرزو به دل می‌مونید که از من گاف بگیرید.  پرستو صالحی با انتشار این عکس و در واکنش به تیتر این خبر نوشت: آرزو به دل می‌مونید که از من گاف بگیرید، از زمانی که وارد این حرفه شدم و از سال ۸۴ قید خیلی از خوشگذرونی‌ها رو زدم که گزک دست کسی ندم.  حالا هم که در ترکیه هستم، مراقبم یک عکس هم ازم بیرون نیاد.

حرف جنجالی “پرستو صالحی” درباره انتشار فیلمش در ویلای تتلو/ عکس

پرستو صالحی با انتشار این عکس و در واکنش به تیتر این خبر نوشت: آرزو به دل می‌مونید که از من گاف بگیرید.

پرستو صالحی با انتشار این عکس و در واکنش به تیتر این خبر نوشت: آرزو به دل می‌مونید که از من گاف بگیرید، از زمانی که وارد این حرفه شدم و از سال ۸۴ قید خیلی از خوشگذرونی‌ها رو زدم که گزک دست کسی ندم.

حالا هم که در ترکیه هستم، مراقبم یک عکس هم ازم بیرون نیاد.

پرستو صالحی

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا