آموزش و سرگرمی

عادل فردوسی‌پور برای طارمی دردسر درست کرد!

ترکش‌های مصاحبه مهدی طارمی با عادل فردوسی پئور همچنان ادامه دارد؛ این بار در پرتغال!

به گزارش وقت صبح، پس از این که عادل فردوسی‌پور در برنامه ۳۶۰ با مهدی طارمی مصاحبه کرد، حواشی زیادی پیرامون این مصاحبه ایجاد شد.

ستاره ایرانی پورتو با انتشار توییتی به مصاحبه اخیرش با عادل فردوسی‌پور واکنش نشان داد.

ظاهرا مصاحبه اخیر طارمی با عادل فردوسی‌پور باعث سوءتفاهماتی در پرتغال شده است و متن این گفتگو بدین صورت ترجمه شده که طارمی بیان کرده که اگر او مدیر باشگاه پورتو بود، قطعا در این شرایط خودش را می‌فروخت چرا که او اکنون ۳۰ سال سن دارد.

حالا این بازیکن ایرانی با تکذیب این ادعا مدعی شده با جان و دل برای پورتو به میدان می‌رود.

عادل فردوسی‌پور برای طارمی دردسر درست کرده است.

طارمی با انتشار توئیتی به زبان پرتغالی صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد: با توجه به آنچه امروز در مورد موقعیت من در باشگاه منتشر شده است، فقط می‌خواهم تأکید کنم که با قلب و روحم اینجا هستم.

او ادامه داد: من عاشق شهر و مردمی هستم که از زمانی که به اینجا آمدم همیشه با من خوب رفتار کردند. تمرکز من این است و همیشه نیز همین خواهد بود که در اینجا باشم و بهترین کاری را که می‌توانم برای باشگاه پورتو انجام دهم و در هر کاری در صورت توانم کمک کنم.

مهاجم پورتو همچنین خاطرنشان کرد: ما فصل گذشته با تلاش و فداکاری فراوان قهرمان شدیم و معتقدم همیشه هر چه داشتم را در زمین به اجرا گذاشتم. من اینجا خوشحالم و چیزهایی که ممکن است در رسانه‌ها منتشر شود، رابطه من با هواداران، باشگاه و کل ساختار را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد یا تغییر نمی‌دهد.

طارمی در پایان شعار معروف هواداران پورتو را مطرح کرد و نوشت: «ما پورتو هستیم. مثل ما، یکی از ما.»

منبع: همشهری آنلاین

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا