صحبت‌ های عجیب خانم بازیگر درباره نامزدش!

مگان فاکس بازیگر مشهور هالیوود نامزدش را مرد رویاهای خود خواند گفت: «وقتی 4 سالم بود او را در ذهنم تصور می‌کردم.»

وقت صبح– صحبت‌های عجیب مگان فاکس بازیگر مشهور آمریکایی درباره نامزدش خواننده مشهور ماشین گان کلی باعث تعجب طرفداران این زوج شده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، مگان فاکس بازیگر 36 ساله معتقد است که نامزدش را در 4 سالگی در ذهن خود ساخته است! کلسن بیکر خواننده آمریکایی که به ماشین گان کلی شهرت دارد در ماه ژانویه سال 2022 از مگان فاکس خاستگاری کرد.

این زوج در حال برنامه‌ریزی مراسم ازدواج خود هستند.

مگان فاکس، کلسن بیکر را مرد آرزوهای خود خوانده است. مگان معتقد است که به دلیل افکار و خیال‌پردازی‌های او کلسن را به فردی که امروز هست تبدیل کرده است. «افکار و خواسته‌های من از همان زمان کودکی است که کلسن را تبدیل به فردی کرده است که هست. کسی چه می‌داند اگر من نبودم او چه شکلی می‌شد یا چگونه بود.»

اولین ملاقات این زوج عاشق

این زوج در سال 2020 در فیلم «Midnight in the Switchgrass» همبازی شدند و برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند. اکنون مگان فاکس فاش کرده است که کلسن تصمیم داشته تا از این پروژه کناره‌گیری کند اما بخاطر همبازی شدن و ملاقات با این بازیگر این پروژه را انجام داد.

مگان فاکس از زبان نامزدش نقل می‌کند: «او میخواسته از این پروژه کناره‌گیری کند.

حتی یک روز قبل از شروع فیلمبرداری نیز در این فکر بود.

با این حال دوستان نزدیک او و همینطور مدیر برنامه‌هایش به او گفتند که در این فیلم با من همبازی خواهد شد.

او تصمیم خود را تنها برای ملاقات و آشنایی با من تغییر داد.»

مگان همینطور در ادامه این مصاحبه اعتراف کرد که زمانی که متوجه شد این خواننده مشهور همبازی او خواهد شد مطمئن بود که دردسرهای زیادی برای او ایجاد خواهد شد.

مگان فاکس در زمان آغاز فیلمبرداری این فیلم هنوز از همسر سابق خود طلاق نگرفته بود.


خروج از نسخه موبایل