آموزش و سرگرمیسرخط

شکیرا: جای نامزد جدید پیکه در جهنم است!

جدایی جنجالی شکیرا و جرارد پیکه پس از گذشت چند ماه هنوز تیتر اصلی بسیاری از رسانه‌ها است.

وقت صبح- این جدایی توافقی و بدون سروصدا هم نبود و این دو نفر به پرهیاهوترین شکل ممکن از یکدیگر جدا شدند و تبعات این اتفاق هنوز هم ادامه دارد و هر دو طرف خط و نشان‌هایی برای یکدیگر می‎‌کشند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، چندی پیش پیکه با منتشر کردن عکس خودش به همراه کلارا چیا، نامزد جدیدش، قصد داشت تا به طور علنی ارتباطش را آشکار کند که با واکنش جالب شکیرا، همسر سابقش همراه شد.

پیکه با نامزد جیدی خود کلارا عکس منتشر کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، پس از آنکه شکیرا در قسمتی از گفتگوی اخیرش با «انریکه آسودو» روزنامه نگار مکزیکی، در کنایه به نامزد جدید جرارد پیکه مبنی بر حمایت نکردن او گفته بود:

«جایی در جهنم برای آن دسته از زنان که از دیگران پشتیبانی نمی کنند در نظر گرفته شده است من برای دور بعد آماده ام، به من نشان بده جز این است »

حال بسیاری از رسانه های اسپانیا با پیشنهادات نجومی از کلارا چیا خواسته اند تا در مصاحبه ای، نسخه ای از رابطه عاشقانه خود با جرارد پیکه را ارائه دهد!

اما کلارا به نوعی از وارد شدن به میدان جنگ با شکیرا امتناع کرده و تمام پیشنهادات نجومی را رد کرده است.

به گزارش نشریه «ایکس کاتالونیا» ، فردی نزدیک به پیکه و کلارا چیا در مورد مبلغ پیشنهاد شده به کلارا گفته است، مبلغ پیشنهادی از سوی چند رسانه برای گفتگو با او بیش از یک میلیون دلار بوده است.

اما کلارا این گفتگو ها را رد کرده و به گزارش وقت صبح گفته او مشکل مالی ندارد، و آنها خواهان حفظ و احترام به حریم خصوصی هستند.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا