اجتماعی

شوک عجیب به “آقای ستاره”

خامس رودریگس می گوید کاملاً آماده است اما مسئولان فدراسیون فوتبال کلمبیا دلیل خط خوردن او را ناآمادگی بدنی اعلام کرده‌اند.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرورزشی – فدراسیون فوتبال کلمبیا اعلام کرد خامس رودریگس ستاره تیم ملی این کشور و باشگاه اورتون انگلیس به دلیل مصدومیت‌های اخیر و عدم آمادگی از فهرست تیم ملی کلمبیا خط خورده است.

طبق گزارش این اعلام فدارسیون کلمبیا، خامس در تست‌های آمادگی جسمانی، نمره قبولی کسب نکرده و پایین‌تر از سطح لازم بوده است.

هدایت تیم ملی کلمبیا بر عهده رینالدو روئدا است و این مربی نقش مستقیمی در این تصمیم داشته است. خامس رودریگس که آماده همراهی تیم ملی کلمبیا در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و کوپا آمریکا بود از این تصمیم کاملاً تعجب کرده است.

او در کلمبیا بود تا تیم ملی کشورش را در مسابقات آتی همراهی کند و به همین دلیل برنامه‌های خود برای تعطیلات تابستان را به بعد از مسابقات کوپا آمریکا موکول کرده بود.

خامس در این مورد گفت: «این خبر من را شوکه کرد. گفته‌اند روی من حساب نمی‌کنند و آرزو کردند ریکاوری خوبی انجام بدهم. اما من ریکاوری لازم را انجام داده‌ام و کاملاً آماده هستم.

واقعاً از این تصمیم ناراحت هستم. عدم اعتماد کادر فنی، ناامیدی بزرگی برای من ایجاد می‌کند و اذیتم می‌کند چون من همیشه جان خود را برای پیراهن کلمبیا داده‌ام.»

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا