آموزش و سرگرمی

شوخی غیرقابل باور “پولاد کیمیایی” با کی روش/ عکس

پولاد کیمیایی بازیگر “خائن کشی” و “گشت ارشاد” با انتشار عکسی و نوشته ای طنز با کارلوس کی روش شوخی کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا: پولاد کیمیایی بازیگر “خائن کشی” و “گشت ارشاد” و فرزند مسعود کیمیایی، با انتشار عکسی، نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.

شوخی غیرقابل باور "پولاد کیمیایی" با کی روش/ عکس

حمله تند پولاد کیمیایی به گوگوش: تو هسته خانواده ما را پاشاندی!

پولاد کیمیایی به گوگوش گفت تو هسته خانواده ما را پاشاندی.

شما ادعا کردی مادرم ما را به‌دست شما سپرد. شما یک نگاه به‌کارنامه‌ی خودت بکن. کدام آدم عاقلی، شوهر خودش را به‌دست شما می‌سپارد…

به گزارش وقت صبح به نقل از کافه سینما، روز گذشته، پولاد کیمیایی فرزند مسعود کیمیایی چند هفته پس از گفتگوی بی‌پرده‌ی فائقه آتشین مشهور به‌گوگوش با شبکه‌ی تلویزیونی من و تو، با انتشار ویدیوهایی در پیج اینستاگرمش، پاسخ‌هایی به‌اظهاراتِ او داده است.

پولاد در این ویدیوها، هم‌چنین پاسخ‌هایی همراه با اعداد و ارقام به‌ادعاهای این خواننده در این گفتگو داده است. و هم‌چنین آن چه در کانادا گذشت و اموالی که رد و بدل شد و سرنوشتِ این خانواده.

اظهارات پولاد کیمیایی (پسر مسعود کیمیایی، آخرین همسر گوگوش در ایران)

«شما آمدید خانه‌ی ما و مادرم من را صدا زد و شما را خاله گوگوش خطاب کرد و نمی‌دانست چه‌خبر است و شما از دو سال قبل با پدرم رابطه داشتید. شما ادعا کردی مادرم ما را به‌دست شما سپرد.

شما یک نگاه به‌کارنامه‌ی خودت بکن. کدام آدم عاقلی، شوهر خودش را به‌دست شما می‌سپارد… تمام همسایه‌های ما شما رو دیدن که می‌آمدید خونه‌ی ما…

مادر من موزیسین بود، خانه داشت در لندن و تهران، و مادر من یک شوهر داشت. وفادار تا آخر لحظه‌ی زندگی‌اش. و بیست و چهار ساعت قبل از مرگ‌اش دست پدرم را گذاشت در دستم و گفت پدر مرد بزرگی است و من اشتباه کردم و پدرت به‌من خیانت نکرد.

البته پدر من اشتباه کرد ولی شما بیش‌تر اشتباه کردی خانم گوگوش. شما وارد زندگی زناشویی آن‌ها شدی. پدر من با شما زندگی می‌کرد و من سالیان سال از پدرم بدم می‌آمد. من بعد از کنسرت‌های شما و بازگشت به‌ایران بود که پدرم را شناختم. ایشان به‌هر کی بدی کرده باشد به‌شما خوبی کرد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا