آموزش و سرگرمی

شهرت و ثروت از “محمدرضا گلزار” آدم دیگری ساخت/ عکس

محمدرضا گلزار سوپراستار مطرح ایرانی این بار تصویری را از خود به صورت مدلینگی در یک ماشین خاص منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح؛ محمدرضا گلزار که این روزها غرق در شهرت و ثروت است به کلی با شخصیت قبلی اش فرق دارد و دائما از خود عکس هایی را به اشتراک می گذارد که به نوعی فخرفروشی محسوب می شود.

شهرت و ثروت از "محمدرضا گلزار" آدم دیگری ساخت

اظهارنظرهای گلزار درباره شکست “گیسو”

او در بخشی از این مصاحبه تصویری در پاسخ به این سوال که «موافقید که «گیسو» شکست خورد؟» می گوید: «مردم باید نظر اصلی و نهایی را بدهند که نظرشان شکست «گیسو» است و من هم با آن موافقم. پشت هر پروژه نمایشی غیرموفق و غیرموثقی، دلایل متعددی وجود دارد؛ از فیلمنامه تا بی انگیزگی آدم های موثر در پروژه و غیره.»

گلزار در جواب این سوال که آیا اختلافی بین بازیگران و منوچهر هادی، کارگردان این سریال ایجاد شده بود؟ توضیح می دهد: «من در طول فیلمبرداری این اتفاق را احساس نکردم که بخواهم به شما منتقلش کنم.

یک سری از دوستان بسیار بی انگیزه کار می کردند و به نظرم مشکل اصلی، مشکل فیلمنامه بود. متاسفانه برای کارهای این چنینی، قرار می گذارند که فیلمنامه خُردخُرد به کار تزریق شود، تو اعتماد می کنی چون فیلمنامه نویسانِ «گیسو» همان کسانی هستند که فیلمنامه «عاشقانه ۱» را نوشته اند.

فیلمنامه به دستت می رسد، با آن موافق نیستی، بالای هزار مرتبه جلسه می گذاری و هرشب با تهیه کننده تماس می گیری، این را هم تهیه کننده می داند و هم منوچهر هادی.

دلم نمی خواهد مرورش کنم چون وقتی چنین اتفاقی برای پروژه ای می افتد مقصر آن همه هستیم، شاید ما هم مقصریم که از ابتدا مصر نبودیم فیلمنامه را بخوانیم و اعتماد کردیم. پس من هم این شکست را گردن می گیرم. دوستان گوش ندادند، هر چند بارها جلسه گذاشتیم.

آقایی را آوردند و گفتند این آقا تصمیم بگیرد، آن آقا آمد و من گفتم این خط، خط مناسبی نیست. باورنکردنی بود و دوست ندارم راجع به آن حرف بزنم. من هر روز راجع به این موارد حرف زدم و مگر چه قدر می توان جنگید تا یک پروژه را به سمت بهبود برد. بی انگیزگی، ما پروژه مشترک زیاد داشته ایم و این پروژه با بی انگیزگی انجام شد.»

نوشته های مشابه

guest
24 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا