آموزش و سرگرمیسرخط

“شهرام شب پره” از لس آنجلس دل کند و به ایران آمد!

شهرام شب پره خواننده محبوب لس آنجلسی بعد از 60 سال از خوانندگی در آمریکا خداحافظی کرد و درخواست داد به ایران بازگردد.

به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا؛ شهرام شب پره، خواننده لس‌آنجلسی از ترک آمریکا بعد از 60 سال خبر داد. شهرام  یکی از خوانندگان قبل انقلاب ایران است که در لس آنجلس زندگی می کند و در ترکیه کار تجارت و خرید و فروش خانه انجام می دهد. او اخیرا درخواست داده به ایران برگردد.

شهرام شب پره می‌گوید: اگر به او اجازه دهند به ایران برگردد و مشغول یک کار حتی غیر از خوانندگی هم شود، به کشورش بازخواهد گشت.

بیشتر بخوانید: “پرستو صالحی” در کنار خواننده لس آنجلسی! +عکس

اقدام محمد معتمدی برای بازگشت شهرام

محمد معتمدی با انتشار ویدئویی از شهرام‌ شب‌پره، خواستار فراهم شدن مقدمات لازم برای بازگشت این خواننده به کشور شد.

پس از آنکه سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور منتخب در اولین نشست رسانه‌ای خود تأکید کرد که شرایط بازگشت ایرانیان خارج از کشور باید تسهیل شود، محمد معتمدی با انتشار ویدئویی از این خواننده که در آن از آرزوی بازگشت به ایران سخن می‌گوید، خواستار تسهیل در بازگشت این خواننده پیشکسوت شد.

محمد معتمدی ویدئوی سخنان شهرام شب‌پره را بدون توضیح خاصی منتشر کرده و تنها به جمله “به امید اقدام لازم” اکتفا کرده است. خواننده آهنگ “پریا” در این ویدئو می‌گوید اگر به او اجازه دهند به ایران برگردد و مشغول یک کار حتی غیر از خوانندگی هم شود، به کشورش بازخواهد گشت.

در واکنش به درخواست محمد معتمدی برای فراهم کردن مقدمات بازگشت شهرام شب‌پره، برخی از هنرمندان کامنت‌هایی را منتشر کرده‌اند، از جمله لیندا کیانی که نوشته است: “ای جان، منم قلبم لرزید این ویدیو رو دیدم”.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا