آموزش و سرگرمی

شغل باورنکردنی “مادر هومن سیدی” لو رفت!

مادر هومن سیدی سرهنگ بازنشسته نیروی دریایی است و آنقدر نظم و انضباط نظامی را در خانه حکمفرما کرده که هنوز هم پسرانش بدون اجازه او جرات آب خوردن هم ندارند!

به گزارش وقت صبح، هومن سیدی در یک مصاحبه اعلام کرد که مادرش سرهنگ بازنشسته نیروی دریایی است و آنقدر نظم و انضباط نظامی را در خانه حکمفرما کرده که هنوز هم پسرانش بدون اجازه او جرات آب خوردن هم ندارند!

“هومن سیدی” حال “بهاره رهنما” را گرفت!

هومن سیدی مدتی قبل در برنامه همرفیق صحبت هایی را مطرح کرد که می توان گفت بهاره رهنما نمونه بارز حرفهای اوست.

به گزارش وقت صبح، هومن سیدی بازیگر خوش چهره و مطرح ایرانی در برنامه همرفیق شهاب حسینی گفت: «من دوست ندارم داشته‌هایم را بیرون آورم زیرا وقتی من حالم می‌تواند خوب باشد که کسی که کنار من هست هم حالش خوب باشد.»

بیشتر بخوانید: عکس/ رونمایی هومن سیدی از دخترش با یک سلفی بامزه!

این صحبت در مقابل حرف‌های بهاره رهنما است که چندی پیش در ویدیویی گفت: «اگر کسی بعد از 30 سال کار کردن نتواند زندگی خوبی داشته باشد آدم بی دست و پایی است.»

توضیح بهاره رهنما درباره صحبت‌های جنجالی‌اش

بهاره رهنما در توضیح وضعیت مالی خود گفته بود: بعد از 30 سال کار کردن وضعیت خوبی دارم و اگر کسی بعد از 30 سال کار کردن اوضاع خوبی ندارد، بی دست و پا است.

این صحبت‌ها از سوی بهاره رهنما با واکنش‌های زیادی از سوی کاربران توئیتر و اینستاگرام همراه شده است.

کار به جایی رسید که بهاره رهنما امروز خودش دوباره دست به کار شد و در توضیح صحبت‌های قبلی‌اش گفت: منظورم با خودم بود. یعنی اگر من بعد از 30 سال کار کردن وضعیت خوبی نداشتم، بی دست و پا بودم.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا