آموزش و سرگرمی

شغل باورنکردنی “سحر قریشی” در ترکیه عقل از سر همه پراند!

سحر قریشی در واقع تبدیل به تریبون اطلاع رسانی خواننده ایرانی مقیم ترکیه شده است.

به گزارش وقت صبح، سحر قریشی که به ظاهر به قصد ازدواج با امیر تتلو از ایران به ترکیه مهاجرت کرد و به همین دلیل مجبور به خداحافظی از سینما شد به تازگی در یک شغل جدید مشغول به کار شده که باورکردنی نیست.

شغل جدید سحر قریشی در ترکیه که از استوری های اینستاگرام او کاملا مشخص است وجهه سحر قریشی را زیر سوال برده و واکنش های منفی فراوانی به دنبال داشته است.

چند روز پیش امیر تتلو در اینستاگرام صفحه جدیدش رو باز کرد اون هم بعد از کلییی مدت، به سرعت به نیم میلیون فالوور رسید و حالا در این پیج تبلیغات بسیار زیادی در رابطه با خرید ارز tnt داره و براش کانال هم ساخته.

جالبه بدونید تتلو در حال طراحی و ساخت یک ارز جدید به نام تتل کوین هستش که به عنوان اولین رمز ارز غیر متمرکز ایرانی تلقی میشه قراره در آینده به بازار عرضه شه!! به گفته تتلو قراره باعث پول پارو کردن پدر رپ ایران و همسرش سحر قریشی شود.

این خبر با تعجب بسیار زیاد مخاطبین و هواداران تتلو همراه بود که نشون میده تتلو آروم نمیگیره و از هر راهی میخواد جیب مردم رو خالی کنه.

سحر قریشی که چندی پیش دعوای ساختگی او با امیر تتلو حاشیه ساز شده بود و فضاحت بدی را رقم زده بود به تازگی صفحه اینستاگرام خود را در اختیار تتلو قرار داده و در واقع تبدیل به تریبون اطلاع رسانی خواننده ایرانی مقیم ترکیه شده است.

نوشته های مشابه

guest
17 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا