آموزش و سرگرمی

شروط باورنکردنی برای سوار شدن به جت شخصی “کیم کارداشیان”/ عکس

کیم کارداشیان قوانین بسیار سختی دارد که هر کسی که می‌خواهد با کیم ایر پرواز کند باید از آنها پیروی کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ پرواز با جت شخصی کیم کارداشیان چیزی نیست که همه از تجربه آن لذت ببرند، اما آنهایی که می توانند چنین تجربه ای داشته باشند باید از یک سری قوانین سختگیرانه هنگام سوار شدن پیروی کنند.

شروط باورنکردنی برای سوار شدن به جت شخصی "کیم کارداشیان"/ عکس

کیم حتی برای خانواده خود استثنا قائل نمی شود

کیم حتی برای خانواده خود استثنا قائل نمی شود. او در اپیزودی از «کارداشیان ها» در حالی که به همراه خواهرش کندال جنر در مورد سفر آینده خود به میلان برای نمایش مد پرادا صحبت می کردند، کیم، قوانینی را یادآوری کرد که باید برای اطمینان از اینکه G650ER او در بهترین حالت خود باقی می‌ماند رعایت شود.

کندال ۲۶ ساله به خواهر بزرگترش اطلاع داد که قصد دارد قبل از پرواز برنزه کند که باعث وحشت کیم شد. کیم پرسید: «قبل از پرواز با هواپیمای من با اسپری برنزه کنی؟»

جنر توضیح داد: «سه ساعت است، من سه ساعت در آن می‌نشینم و بعدش دوش می‌گیرم.»

اما کیم هیچ‌کدام از آن توضیحات را نمی‌شنید و به کندال گفت که صندلی‌های ترمه‌ای جدیدش بیش از حد شیک هستند و امکان ندارد بگذارد در معرض خطر لک شدن قرار گیرد.

کندال برای غذای داخل هواپیما پاستا درخواست کرد که کیم متعاقباً آن را رد کرد و گفت «ما قراره ایتالیا باشیم. ما قبل از رفتن به آنجا پاستا نمی خوریم.»

و توضیخ داد در هواپیما وافل هست و فریزری که می توانند تنقلات مورد علاقه خود را آنجا بگذارند.

همچنین دمپایی های Skims هنگام سوار شدن به مسافران تقدیم می شود که اشاره ای نه چندان ظریف به قانون کیم برای نداشتن کفش در هواپیمایش دارند.

ظرفیت 18 مهمان

جت خیره کننده کیم کارداشیان، ۱۸ مهمان را در خود جای می دهد و دارای صندلی های چرمی و جزئیات ترمه است.

این هواپیما همان مدلی است که جف بزوس مشابه آن را دارد. کیم، این جت خصوصی را در سال ۲۰۲۱ خرید، اما یک سال طول کشید تا آن را مطابق میل او طراحی کنند.

گفته می شود در نهایت این خرید برای او، ۱۵۰ میلیون دلار هزینه داشته است که به موقع برای سفرهایش در ماه های تابستان آماده بود.

هواپیمای او به رنگ خاکستری سفارشی رنگ آمیزی شده است تا با عمارت کالاباساس و مجموعه وسیعی از اتومبیل های لوکس او مطابقت داشته باشد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا