آموزش و سرگرمی

شخصیت خانم ها را از مدل و رنگ کیف آنها حدس بزنید!

اگر به شخصیت شناسی علاقمند هستید بد نیست بدانید میتوان از نوع کیف زنان و حتی رنگ آن به بخشی از شخصیت آن‌ها پی برد.

به گزارش وقت صبح به نقل از پرشین وی؛‌ از آنجایی که کیف زنان جهان کوچکی از زندگی آن‌ها است، می‌تواند شیوه زندگی آن‌ها و آنچه در زندگی برایشان مهم است و مهم‌تر از آن نوع شخصیت آن‌ها را نشان دهد.

حتی رنگ کیف انتخابی نیز با شخصیت خانم‌ها ارتباط دارد؛ بنابراین زنان آگاهانه یا ناآگاهانه، کیفی را انتخاب می‌کنند که بانوع شخصیت آنان هماهنگی دارد.

یکی از مواردی که می‌تواند شخصیت زنان را مشخص کند از روی کیف و نحوه در دست گرفتن کیف می‌باشد.

بیشتر بخوانید: شناسایی شخصیت افراد از روی عطر مورد علاقه شان

در این مطلب همراه با ما شوید تا درباره شخصیت شناسی از کیف زنان بیشتر بخوانید.

کیف‌های روی شانه

می‌گویند چنانچه شما کیف‌های روی شانه را به انواع دیگر کیف‌ها ترجیح می‌دهید، احتمالا از جمله خانم‌هایی هستید که قربانی مد نمی‌شوند، اما در عین حال برایشان مهم است که خوب به نظر برسند و مورد توجه باشند.

کوله پشتی

می‌گویند اجتماعی بودن، دست و دلبازی و محجوب بودن از جمله خصوصیات خانم‌هایی است که به طور معمول از کوله پشتی استفاده می‌کنند. آن‌ها نیروی جوانی و شور و نشاط فراوانی دارند و در زندگی فعال و پرانرژی هستند.

کیف‌های کوچک بدون بند

اگر از کیف‌های کوچک بدون بند استفاده می‌کنید شاید از جمله افرادی باشید که به اندازه کافی اعتماد به نفس دارند که نگران نباشند از اینکه همه وسایل شان را در کیف شان حمل نکنند و نگران هم نمی‌شوند اگر همسرشان کلید یا هر چیزی که در کیف شان جانمی‌گیرد حمل کند. کیف‌های مستطیل مانند انتخاب شماست؟

به طور معمول زنانی که دوست دارند در میان جمع بدرخشند، این کیف‌ها را انتخاب می‌کنند. اغلب آن‌ها اعتماد به نفس بالایی دارند و به خود افتخار می‌کنند. این افراد شخصیت مستقلی دارند.

در مورد کیف‌های مارک دار

اگر شما از جمله خانم‌هایی هستید که دوست دارند در زندگی از بهترین چیز‌ها استفاده کنند و این حالت را هم به دیگران القا می‌کنند، احتمالا کیف‌های مارک دار را انتخاب می‌کنید.

شخصیت شناسی زنان از کیف‌های چرمی

اگر هنگام عبور از فروشگاه‌ها معمولا جلوی ویترین فروشگاه‌هایی می‌ایستید که کیف‌های چرم با کلی قلاب و بند‌های کوتاه و بلند دارند، بایداز جمله خانم‌هایی باشید که اغب بدون فکر عمل می‌کنند و در عین حال انتظار وقایع خوب را هم دارند.

کیف‌های تزیینی یا کیف‌های خیلی بزرگ

اگر شما کیف‌های تزیینی قلاب بافی یا توری را ترجیح می‌دهید، احتمالا از جمله خانم‌های گرم و صمیمی هستید. اما کیف‌های خیلی بزرگ معمولا انتخاب دختران و زنان جوانی است که دوست دارند مطابق مد پیش بروند و فعال و پرانرژی هستند.

رنگ کیف زنان

همان طور که گفتیم انتخاب رنگ کیف هم با نوع شخصیت خانم‌ها در ارتباط است. انتخاب کیف‌هایی با رنگ صورتی، بنفش، آبی روشن و سبز نشان دهنده اجتماعی بودن و صمیمیت خانم‌هاست.

این گونه اشخاص به طور معمول اهل بیرون رفتن و فعالیت‌های اجتماعی هستند و می‌توانند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کرده و مکالمه‌ای طولانی داشته باشند.

اما خانم‌هایی که کیف‌های مشکی و قهوه‌ای را به کیف‌های رنگ روشن ترجیح می‌دهند، افرادی کم حرف و محتاط هستند و در ابتدا خجالتی به نظر می‌رسند اما کم کم با دیگران سر صحبت را باز می‌کنند. البته بیشتر اطرافیان ممکن است به اشتباه تصور کنند که این خانم‌ها مغرور هستند.

گفتنی است از آنجایی که انتخاب مدل کیف و رنگ آن می‌تواند خیلی چیز‌ها را در مورد شخصیت مان بگوید، بهتراست که انتخاب خود را با دقت انجام دهیم. شما حتما می‌توانید بیش از یک مدل کیف انتخاب کنید. شاید دوست داشته باشید بعضی مواقع کم حرف به نظر برسید یا اینکه بخواهید یک روز خیلی مورد توجه قرار بگیرید. این طور نیست؟

درباره شخصیت شناسی از کیف بیشتر بدانید

معمولا خانم‌هایی که بند کیفشان را روی آرنج می‌اندازند، شخصیت پرقدرتی دارند. آن‌ها دوست دارند کیفشان را به همه نشان دهند و به آن افتخار هم می‌کنند. این افراد حس ریاست بالایی هم دارند و دوست دارند بسیار قدرتمند به نظر بیایند.

اگر شخصیت مستقلی دارید و یا می‌خواهید در میان جمع، متفاوت به نظر برسید، حتما از کیف‌های مستطیلی استفاده می‌کنید. استفاده از این کیف نشان دهنده‌ی اعتماد به نفس بالای شما هم هست.

خانم‌های گرم و صمیمی، معمولا کیف‌های قلاب بافی و کیف‌هایی که جنس نرم تری دارند را استفاده می‌کنند. چرا که دغدغه‌ی این را ندارند که بقیه درباره‌ی آن‌ها چه فکری می‌کنند.

کیف‌های بزرگ و جادار، حالت غیر رسمی تری دارند و معمولا برای خرید و گردش و تفریح به کار می‌روند. این کیف‌ها مخصوصا در میان جوانتر‌ها طرفداران بیش تری دارد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا