سیروس میمنت ستاره جوکر: دیگر حوصله دعوا ندارم

سیروس میمنت، می‌گوید: من در این سال‌ها سریال پرمخاطبی مثل «نون خ» را داشتم که واقعا بازخوردهای بسیار مثبتی گرفتم؛ آنقدر مثبت که مردم هنوز هم مرا به اسم کاراکتری که در این سریال ایفا کردم، در خیابان «کیوان» صدا می‌کنند، اما فیدبک‌های برنامه‌ای مثل «جوکر» واقعاً ترکاند.

به گزارش وقت صبح، این بازیگر در گفت و گویی با ایسنا از حضور در برنامه «جوکر» به عنوان یک تجربه بسیار خوب یاد کرد و افزود: به نظرم «جوکر» برنامه نویی در کشورمان بود که برای اولین بار اتفاق می‌افتاد.

حاشیه جوکر

او درباره حاشیه‌های اخیر برنامه «جوکر» هم تاکید کرد: قصد ما خدایی ناکرده توهین و بی‌احترامی به جامعه کم توان جسمی نبود، ما آن‌ها را می‌بینیم و با آن‌ها زندگی می‌کنیم، همه ما انسان هستیم، پس چرا باید کم توانی هم نوع خودمان را به تمسخر بگیریم؟!

وی در این زمینه به نگاهی از جانب خودش اشاره کرد و گفت: ما بزرگتر از چارلی چاپلین در عالم سینما نداشتیم. چارلی چاپلین مگر چطور راه می‌رود؟ یا لورل و هاردی که به لحاظ ذهنی کم توان هستند.

من معتقدم اتفاقاً اگر درباره اینگونه افراد صحبت نکنیم درست نباشد، منتهی نه به شکل توهین‌آمیز بلکه به شکل درست. اگر ما درباره کم توانان صحبت می‌کنیم یعنی فراموششان نکرده‌ایم، یعنی ما آن‌ها را می‌بینیم و با آن‌ها زندگی می‌کنیم.

حوصله دعوا ندارم

این بازیگر و فیلمنامه‌نویس که طراحی فیلمنامه سریال «خانه به دوش» به کارگردانی رضا عطاران را بر عهده داشت، در پایان گفت و گوی خود درباره اینکه چرا دیگر نمی‌نویسد؟ گفت:

راستش خیلی فرصت نمی‌شود اما نه اینکه کلا نمی‌نویسم اتفاقاً نوشتن را بیشتر از بازیگری دوست دارم و شغل اولم است، چه کار بشود و چه نشود من همیشه درگیر نوشتن هستم اما راستش را بخواهید شاید حوصله این را ندارم که بروم و دعوا کنم که چرا طرحم رد می‌شود؛

وگرنه موضوعات خیلی خوبی دارم که اگر فضا خوب باشد می‌توانیم کار کنیم اما در این شرایط فعلا خیر.

اگر کاری از من در نمی‌آید دلیل بر این نیست که نمی‌نویسم. امیدوارم در آینده شاهد شرایط بهتری در سازمان صداوسیما باشیم.

خروج از نسخه موبایل