آموزش و سرگرمی

سنگ تمام امیر تتلو برای آرمیتای نوازنده بعد از جدایی از سحر قریشی!

به گفته تتلو سحر قریشی به تازگی بدون دوتا بادیگارد از خانه او رفته است. برخی شایعات از حضور یک دختر دیگر در زندگی او حکایت دارد.

وقت صبح– چند روز پیش بود که تتلو گفت یکی از دوستان خانمش در خانه برای  کمک کردن حضور داشته که با اعتراض سحر قریشی رو به رو شده و خانه را ترک کرده است.

تتلو گفت تمام سعیش را کرده او را صحیح و سالم تا دبی تا هرجایی بدرقه کند اما او محافطان را برگردانده است.

حالا برخی کاربران در صفحات مجازی مدعی شدند آرمیتا  شاید همان فرد است و ممکن است با تتلو وارد رابطه شود که بعید است تتلو این مساله را تائید کند.البته به نظر این حرف اشتباه است چون نوازنده بعدا اضافه شد.

تتلو همواره از نوازندگان و خوانندگان زن با نوعی ادب صحبت کرده و ظاهرا دوست ندارد به خاطر کنسرتش چنین حواشی ای برای او ساخته شود.

تتلو در مورد این نوازنده خانم گفت: آرمیتا هم گیتاریست خیلی خوبیه منتها دیشب اولین بار بود اومده بود یکم استرس داشت !! بهترم میشه ! تو آهنگ جدید هم نوازندگی کرده حتی !

امّا داره آماده تر هم میشه 😉 مثلا همین دیشب تا صبح سر تمرین و سولو زدن واسه آهنگ بود و همین امروز نشسته طرح پیدا کرده بره زیر تتو ☺️ بهتر و بهتر و بهتر خواهد شد 😃

توقع داشتم اولین دختر ایرانی ای که وارد بندمون میشه به عنوان نوازنده ، خوشحال تر بشین و بیشتر حمایتش کنید ! کلا شما براتون پرواز کنیم هم فایده نداره 🎨 مشکلی نیست.

 

نوشته های مشابه

guest
55 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا