سلبریتی های فقیر و ثروتمند قبل از شهرتشان را بشناسید

برخی سلبریتی ها قبل از رسیدن به شهرت در فقر به سر می بردند اما برخی دیگر از اول دغدغه مالی نداشتند. با این چهره ها آشنا می شوید.

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها؛ در این مقاله بدون توضیح اضافه سراغ وضعیت مالی تعدادی سلبریتی پیش از به شهرتشان رفته‌ایم و بررسی کرده‌ایم وضعیت مالی خانواده آن‌ها در زمانی که سلبریتی محبوب این روزها کودکی بیش نبود، چگونه بوده است.

با هم زندگی پیش از شهرت این افراد و البته شرایط مالی و خانوادگی آن‌ها را مرور می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: عکس/ سلبریتی هایی که به طرز شوکه کننده ای خرافاتی هستند

هیلاری سوانک: خودساخته

این بازیگر موفق و با استعداد دوران کودکی‌اش را در فقر گذراند و خانه او در آن دوران در حقیقت یک تریلر قدیمی در پارکینگی مخصوص تریلرها در شهر واشنگتن بود.

هیلاری در این باره به Together Magazine می‌گوید:

“موافق نیستم که کودکی‌ام در فقر مطلق گذشت. در آن دوران من سقفی بالای سرم داشتم و هیچ‌وقت گرسنه نبودم پس شرایط آنقدرها هم بد نبود. در واقع تاثیر منفی آن شرایط در زندگی من این بود که خیلی زود فاصله اجتماعی و اقتصادی بین خانواده‌ها را درک کردم. یادم هست که تنها 6 سال داشتم وقتی پدر و مادر دوستانم به خاطر وضع مالی بدِ خانواده‌ام، از من می‌خواستند ارتباطم را با فرزندشان قطع کنم.”

نیکی میناژ: خودساخته

اگر از طرفداران این رپر مشهور باشید حتما درباره زندگی سخت او چیزهایی شنیده‌اید. نیکی زمانی که تنها 5 سال سن داشت به همراه خانواده‌اش از ترینیداد به آمریکا و نیویورک مهاجرت کرد.

نیکی در مصاحبه‌ای با مجله رولینگ استونز درباره آن روزها گفته است:”یادم هست که در آن روزها هر شب پایین تختم زانو می‌زدم و دعا می‌کردم و از خدا می‌خواستم آنقدر ثروتمند شوم که بتوانم برای مادرم رفاه و آسایش فراهم کنم.”

این رپر آمریکایی در مستندی که شبکه MTV درباره زندگی‌اش ساخته بود درباره روزهای زیادی حرف زده است که مادرش برای سیر کردن شکم فرزندانش مجبور به اجاره دادن خانه‌شان می‌شده است و نیکی و بقیه مجبور بودند در زیرزمین زندگی کنند.

بردلی کوپر: دارای خانواده‌ای ثروتمند

بردلی کوپر برخلاف نیکی میناژ از زمانی که چشم‌هایش را باز کرد خود را غرق در ثروت و رفاه می‌دید. پدر بردلی متخصص خرید و فروش سهام بود و برای شرکت معروف و موفق مِریل لینچ کار می‌کرد و مادرش هم در شبکه NBC مشغول به کار بود.

بردلی کوپر در مدرسه‌ای خاص و ممتاز به نام جرمنتاون آکادمی تحصیل کرده است. مدرسه‌ای که بین خانواده‌های ثروتمند و مشهور آمریکا بسیار محبوب است و دانش‌اموزانش را برای راه یافتن به کالج‌های درجه یک آمریکا یا اصطلاحا آیوی لیگ آماده می‌کند.

اما استونز: دارای خانواده‌ای ثروتمند

ستاره فیلم لالالند و یکی از خوش آتیه‌ترین بازیگران زن هالیوود هم کودکی‌اش را در رفاه کامل گذراند و هرگز نگرانی‌هایی مانند فقر و گرسنگی به ذهنش راه نیافت. پدرِ اِما مدیر عامل یک شرکت ثروتمند و موفق ساختمان سازی بود و جالب است بدانید هنوز هم به همان کار اشتغال دارد.

شرکت ساختمان‌سازی تحت مدیریت پدرِ اما به موفقیت‌های فراوانی دست یافت و درآمد سالانه این شرکت سالانه به صدها میلیون دلار سود خالص می‌رسید.

سلنا گومز: خودساخته

خواننده تِرکِ محبوب Lose You to Love Me و یکی از موفق‌ترین چهره‌های 10 سال اخیر بازار موسیقیِ دنیا، دوران کودکی سختی را دست‌کم از لحاظ مالی گذرانده است. سلنا زمانی به دنیا آمد که مادرش تنها 16 سال سن داشت و وقتی سلنا هنوز پنج سالش هم نشده بود، پدر و مادرش از هم جدا شدند. سلنا گومز توسط مادرش و در تگزاس بزرگ شد.

این خواننده و موزیسین مشهور در برنامه ویژه‌ای در سال 2011 درباره آن روزها صحبت کرده است:

“ما در آن زمان بسیار فقیر بودیم و حتی پول بنزین یکی از نگرانی‌های بزرگ کودکی من بود. یادم هست که ماشین مادرم همیشه بنزین تمام می‌کرد و ما پولی برای بنزین زدن نداشتیم. در چنین مواقعی ما بچه‌ها از ماشین پیاده می‌شدیم و با گرفتن سکه‌های کوچک از بقیه راننده‌ها به مادرم برای خرید بنزین کمک می‌کردیم.”

جونا هیل و بینی فِلداستین: دارای خانواده‌ای ثروتمند

پیش از هرچیز برای آن دسته از مخاطبان که خبر نداشتند لازم است یادآوری کنم که جونا هیل و بینی فلداستین خواهر و برادر هستند و البته جزئی از آن دسته از بازیگران هالیوودی هستند که حتی پیش از به شهرت رسیدن هم دغدغه مالی چندانی نداشتند.

مادر جونا و بینی یک طراح لباس و استایلیستِ مشهور بود و پدر آن‌ها هم شغل جالبی داشت. پدر آن‌ها حسابدار بود و حتما فکر می‌کنید کجای این شغل جالب است. باید اضافه کنم او وظیفه حسابداری برای گروه تکرار نشدنی راک یعنی گانز ان روزز(Guns N’Roses) را به عهده داشت.

دوران کودکی بینی و جونا در لوس آنجلس گذشت و کودکی این خواهر و برادر پر بود از مسافرت‌های اشرافی و تفریح‌هایی که حتی تصورش هم برای بیشتر افراد غیر ممکن است.

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیرخروج از نسخه موبایل