آموزش و سرگرمی

سلبریتی هایی که فرزندان دو زبانه دارند

اوا مندز به فرزندانش اسپانیایی می‌آموزد تا با خانواده اش بتواند ارتباط بگیرد همچنین فرزندان کامیلا آلوز و متیو مک‌کانهی می توانند پرتغالی هم صحبت کنند.

به گزارش وقت صبح به نقل از هالیوود ریپورتر؛ بسیاری از والدین مشهور یا سلبریتی‌ها در سراسر جهان بر افزایش پرورش مهارت‌های فرزندانشان در حوزه زبان آموزی تاکید دارند. برای برخی، این تاکید، شامل اطمینان از این نکته است که فرزندانشان می‌توانند زبان دیگری را روان صحبت کنند.

برای افراد معروف و غیر معروف، تربیت کودک دوزبانه یک شبه اتفاق نمی‌افتد. طبق گفته انجمن زبانشناسی آمریکا، این امر مستلزم این است که کودک خود را به طور مکرر در معرض زبان جدید قرار دهید.

استراتژی‌های متنوعی برای انجام این کار وجود دارد. برخی از والدین قسم می‌خورند که به فرزندان خود اجازه نمی‌دهند در خانه انگلیسی صحبت کنند، در حالی که برخی دیگر نیز فرزندان خود را در دوره‌های زبان ثبت‌نام می‌کنند یا کتابخانه خانواده را با کتاب‌های مناسب برای کودکان که به زبان دیگر نوشته شده است پر می‌کنند.

بیشتر بخوانید: سلبریتی های معروف ایرانی که در خارج به دنیا آمده اند/ تصاویر

اما این تلاش می‌تواند ارزشش را داشته باشد، زیرا دوزبانه بودن مزایای زیادی دارد، برای مثال، می‌تواند به تقویت همدلی، مهارت‌های خواندن و توانایی انجام چند کار کمک کند و سپس دلایل شخصی تری وجود دارد که والدین مشهور ممکن است بخواهند فرزندانشان به زبان دیگری تسلط پیدا کنند.

برای مثال، اوا مندز به فرزندانش اسپانیایی می‌آموزد تا بتواند پیوندی با ریشه‌های کوبایی خانواده‌اش حفظ کند، در حالی که کامیلا آلوز و متیو مک‌کانهی مطمئن می‌شوند سه فرزندشان می‌توانند پرتغالی صحبت کنند تا بتوانند با خانواده‌اش در برزیل ارتباط برقرار کنند.

به طور کلی بسیاری از سلبریتی‌ها به ویژه در هالیوود از ریشه‌های فرهنگی دیگری آمده آن و مایلند فرزندانشان تا حد امکان با زبان جدید آشنایی اشته باشند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا