آموزش و سرگرمیفرهنگ و هنر

سریال کره‌ای، پر بازدیدترین سریال هفته!

سریال کره‌ای «افتخار» با پیشی گرفتن از سریال‌های هالیوودی You و Luther: The Fallen Sun تبدیل به پر بازدیدترین سریال هفته در شبکه پخش خانگی نتفلیکس شده است.

وقت صبح– با انتشار بخش دوم سریال کره‌ای پرطرفدار «The Glory» که توسط شبکه پخش خانگی نتفلیکس منتشر می‌شود به پربیننده‌ترین سریال این هفته تبدیل شده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، بر اساس آخرین لیست هفتگی منتشر شده توسط شبکه نتفلیکس سریال «افتخار» پربازدیدترین سریال این شبکه است.

این لیست به صورت هفتگی از 10 سریال و فیلم برتر هفته منتشر می‌شود. سریال کره‌ای «افتخار» از تاریخ 6 تا 12 مارچ پر بازدید ترین سریال این شبکه بوده است.

این مجموعه بیش از 124 میلیون ساعت تماشا داشته است و در جدول 10 فیلم برتر در 79 کشور متفاوت قرار گرفته است. نیمه اول این سریال در ماه دسامبر سال 2022 منتشر شده است.

این در حالی است که نیمه دوم آن به تازگی در تاریخ 10 مارچ 2023 منتشر شده است.

تعداد تماشاگران، این سریال را به پربازدیدترین سریال تلوزیونی در جدول 10 فیلم و سریال برتر انگلیسی زبان و غیر انگلیسی زبان تبدیل کرده است.

این سریال به راحتی از دیگر سریال‌ها مانند You با 75 میلیون تماشاگر، مستند سریالی MH370: The Plane That Disappeared با 60 میلیون تماشاگر و فصل دوم سریال اسپانیایی Wrong Side of the Tracks با 39 میلیون تماشاگر پیشی گرفته است.

در بین موفقیت این سریال، کارگردان «افتخار» Ahn Gil-ho اخیراً درگیر جنجالی بر سر اتهامات قلدری در مدرسه شده است. به گزارش وقت صبح  این کارگردان موفق در یک مدرسه بین المللی در فیلیپین تحصیل کرده است.

بنا بر گزارش ها، از زمان آغاز این اتهامات او اعتراف کرده  است و از طریق شرکت حقوقی خود جیپیونگ عذرخواهی رسمی خود را منتشر کرده است.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا