فرهنگ و هنرویدئو

سریال احضار شبکه یک کی پخش می شود؟

سریال احضار شبکه یک  هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش می‌شود.

سریال احضار به مناسبت ماه رمضان 1400  به کارگردانی بهروز افخمی ساخته شده است. اما سریال احضار شبکه یک کی پخش می شود؟

این سریال در 7 روز هفته حتی پنجشنبه و جمعه نیز پخش خواهد شد.  سریال دارای قصه ای نسبتا ترسناک است و یک سریال متفاوت است.

 

این مجموعه درباره گروهی از دوستان خانم بوده که تصمیم می‌گیرند به شمال کشور بروند ولی در انجا حسادت یکی از انها باعث میشود سرنوشت پر فراز و نشیبی را تجربه کند.

دقیقا سریال احضار شبکه یک کی پخش می شود؟

این سریال از روز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه همزمان با شروع ماه رمضان هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش می‌شود.  این سریال روزهای پنجشنبه و جمعه هم نیز پخش می‌گردد.

همچنین تکرار این سریال در سه نوبت ساعت ۲ بامداد / ۱۰ صبح / و ۱۵ ظهر پخش می شود. این سریال دارای سی قسمت می باشد و پخش آن تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

بازیگران سریال احضار

آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی و میلاد میرزایی بازی دارند و به گروه بازیگران افسانه چهره‌آزاد، على دهکردى، خیام وقار کاشانى، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایى بازیگران این سریال هستند.

احضار یک سریال ترسناک

علیرضا افخمی بعد از سال‌ها غیبت با موضوع نقد عرفان‌های کاذب به تلویزیون برگشته است اما این بازگشت با سر و صداهایی همراه بوده که طرح این دست موضوعات همیشه چالش‌برانگیز و دارای حواشی است.

علیرضا افخمی کارگردان سریال‌های مختلفی است. او تبحر خود را در روایت جدال باورهای دینی با نیروهای شیطانی به اثبات رسانده است.

او امسال با ساخت مجموعه تلویزیونی “احضار” نگاه دیگری به مسائل روز جامعه و جدال باورهای دینی و نیروهای شیطانی دارد.

“احضار” ساخته جدید او بر نقد عرفان‌های کاذب و تأثیرات این باورهای غلط بر زندگی افراد خانواده و در نهایت جامعه استوار است.

اگر نگاهی به سریال پر مخاطب “او یک فرشته بود” داشته باشیم خواهیم دید افخمی از ساده‌ترین داستان‌ها پیچیده‌ترین موقعیت‌های اجتماعی را خلق می‌کند.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا