اجتماعی

سرنوشت سوزان سرنشینان تانکر حامل بنزین

ظهر امروز با اطلاع از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب تیم‌های عملیات نجات سازمان آتش نشانی به محل اعزام شدند و متوجه شدند یک دستگاه تانکر حامل سوخت از نوع بنزین واژگون و در نتیجه دچار آتش سوزی شده بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب خبرداد و گفت: در این حادثه بر اثر واژگونی یک دستگاه تانکر حاوی بنزین متاسفانه ۳ سرنشین این تانکر جان خود را از دست دادند.

رجام دانش در بندرعباس اظهار داشت: ظهر امروز با اطلاع از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب تیم‌های عملیات نجات سازمان آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه در اولین پیچ از مسیر بندرعباس رخ داده و مطابق آن یک دستگاه تانکر حامل سوخت از نوع بنزین واژگون و در نتیجه دچار آتش سوزی شده بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس گفت: با حضور عوامل امدادی در محل حادثه، عملیات نجات جان سرنشینان و اطفا حریق آغاز شد که متاسفانه به علت شدت واقعه و گیر افتادن پای سرنشینان، این افراد نتوانستند به موقع از خودرو سوخت رسان خارج شوند.

وی تصریح کرد: به رغم تلاش‌های انجام شده متاسفانه به علت آتش سوزی شدید هر 3 سرنشین در آتش سوختند و جان خود را از دست دادند.

دانش گفت: در حال حاضر پیکر این حان باختگان تحویل عوامل انتظامی شده و آتش سوزی نیز اطفا شده، علت حادثه هم طبق برآوردهای انجام شده، سرعت زیاد این تانکر بوده است.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا