سجاد افشاریان و علی شادمان به دادسرای اوین احضار شدند

علی شادمان و سجاد افشاریان به دادسرای زندان اوین احضار شدند.

به گزارش وقت صبح به نقل از اعتمادآنلاین، روز‌ یکشنبه ۶ آذرماه سجاد افشاریان و علی شادمان کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر به دادسرای زندان اوین احضار شدند.

سجاد افشاریان و علی شادمان در حال حاضر با قید وثیقه آزاد هستند.

بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان متولد ۴ آذر ۱۳۷۵ در شهر ایلام است و اصالت آن ایلامی است، وی در مصاحبه ای میگوید که در خانواده ای تحصیل کرده به دنیا امده است و پدرش دکتر مسعود شادمان، استاد تاریخ است و دکترای تاریخ دارد و مادرش دکتر بتول رشنوادی، معلم علوم تجربی است. وی میگوید که در چنین فضایی بزرگ شده است و از کودکی با شعر و ادبیات و تاریخ سر و کار داشته است! وی دارای یک خواهر کوچکتر به نام آریانا شادمان است.

ورود به عرصه بازیگری

علی شادمان کار بازیگری خود را در سال ۱۳۸۵ با ایفای نقش در فیلم سینمایی میم مثل مادر در کنار گلشیفته فراهانی آغاز کرد و همچنین در فیلم های سینمایی صد سال به این سال‌ها، زمانی برای دوست داشتن و کلانتری غیرانتفاعی و سریال سرزمین کهن به ایفای نقش پرداخته‌است. او در سال ۹۲ در فیلم ساکن طبقه وسط به کارگردانی شهاب حسینی و در سال ۹۰ در فیلم رؤیای سینما به کارگردانی علی شاه‌حاتمی ایفای نقش کرده‌است.

وی در جشنواره‌های متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته‌است و در سال۲۰۱۰و ۲۰۱۱ نیز برنده دوجایزه ویژهٔ سینه کید و فیسی شد و در همین دو سال بهترین بازیگر نوجوان سال شناخته شد. علی شادمان در سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار نیز که سال ۱۳۹۴ از شبکه دوم سیما پخش شد ایفای نقش کرده‌است. وی با حضور در نقش کیوان در سریال کیمیا به خوبی شناخته شد. او در آخرین تجربه بازیگری خود در مجموعه دیوار به دیوار ایفای نقش کرده‌است.

بیوگرافی سجاد افشاریان

سجاد افشاریان در آخرین روز از اولین ماه فصل بهار 1364 در شیراز متولد شد. او نمایش نامه نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر و نیز نویسنده و بازیگر تلویزیون و طنزپرداز میباشد.

افشاریان سرپرست نویسندگان برنامه خندوانه است .سجاد افشاریان علاوه بر این فعالیت ها در گروه نویسندگان سریال شمس العماره به عنوان نویسنده حضور داشته و مجموعه سریال گوشه ی دل تهرون به نویسندگی و سرپرستی او نوشته شده است .

وی همچنین مدیریت هنری گروه موسیقی بمرانی را بر عهده دارد. از دیگر کارهای سجاد افشاریان بازی در فیلم (من از دیار حبیب ام) میباشد.


خروج از نسخه موبایل