آموزش و سرگرمی

سرنوشت فیلم سال تحویل سیاوش اسعدی با حضور ریحانه پارسا

فیلم سال تحویل سیاوش اسعدی که به گفته ریحانه پارسا ظاهرا قرار بود با حضور ریحانه پارسا و نورا هاشمی در سال 1395 ساخته شود به دلیل مشکلات مالی متوقف شد.

فیلمبرداری سومین فیلم سیاوش اسعدی کارگردان جوان سینمای ایران در حالی متوقف شد که حدود نیمی از فیلم تاکنون فیلمبرداری شده بود. فیلمی که «سال تحویل» نام دارد و سعید هاشمی تهیه کنندگی آن است.

این فیلم در روزهای پایانی سال 94 در تهران مقابل دوربین رفت اما  به دلایل برخی مشکلات مالی فیلمبرداری این فیلم تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

مهدی هاشمی، رویا نونهالی و مهدی سلطانی بازیگران اصلی «سال تحویل» هستند و اسعدی در دومین فیلم خود از دو بازیگر جوان تئاتر نیز استفاده کرده است.

این فیلم قرار بود اوایل سال گذشته به تهیه کنندگی امیر سمواتی مقابل دوربین برود که با انصراف سمواتی از این پروژه، سعید هاشمی تهیه کنندگی «سال تحویل» را بر عهده گرفت و سیاوش اسعدی قصد داشت تا تازه‌ترین فیلم خود را برای نمایش در جشنواره جهانی فیلم فجر آماده کند که این اتفاق رخ نداد و هنوز تاریخ آغاز فیلمبرداری مجدد این فیلم مشخص نیست.

«سال تحویل» که فیلمنوشت آن توسط سياوش اسعدی و نیما نادری نوشته شده عاشقانه‌ای در ستایش پدر و قرار است.

بازیگران  فیلم «سال تحویل»

چهاربازیگر محوری فیلم سینمایی «سال تحویل» به کارگردانی سیاوش اسعدی انتخاب شدند.

بازیگران سال تحویل

به گزارش سوره سینما، مهدی هاشمی، رویا نونهالی، مهدی سلطانی و بهاره کیان افشار چهار بازیگری هستند که تاکنون برای بازی در فیلم سینمایی «سال تحویل» قرارداد بسته اند.

در فیلم تازه سیاوش اسعدی به غیر از این چهار بازیگر، دختر و پسری نوجوان که کارکتر های اصلی فیلم را بازی می کنند نیز قرار است همزمان با کلید خوردن «سال تحویل» معرفی و از تصاویر آنها رونمایی شود.

اسعدی دیگر نقش های این فیلم را به بازیگران شناخته شده عرصه تئاتر سپرده است. طبق برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری این فیلم اواسط بهمن ماه آغاز می شود.

این سومین فیلم بلند سینمایی سیاوش اسعدی بعد از «حوالی اتوبان» و «جیب بر خیابان جنوبی» است که با حمایت بنیاد سینمایی فارابی تولید می شود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا