آموزش و سرگرمی

سارا صوفیانی چند سال با همسرش اختلاف سنی دارد؟

سارا صوفیانی متولد ۲۶ فروردین ۱۳۶۴ در مشهد، بازیگر سینما و تلویزیون است.

به گزارش وقت صبح به نقل از خوندنی آنلاین، در ادامه با زندگی سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی سارا صوفیانی

سارا صوفیانی فارغ التحصیل فوق لیسانس و دکترای رشته تاریخ و تمدن اسلامی است که تجربه تهیه‌کنندگی دارد که در ۲۵ سالگی با همسر ۵۳ساله‌اش ازدواج کرد.

خانواده سارا صوفیانی

سارا صوافیانی در یک خانواده ۶ نفره بدنیا آمده است، سه برادر بزرگ‌تر از خود دارد و خودش ته تغاری خانواده می‌باشد و پدرش دبیر ریاضی و مادرش خانه دار است.

مادر شدن سارا صوفیانی

به گفته او، مادر بودن یک حس غریزی است و ناخواسته در وجود هر زن نهفته است و زمانی که مادر می‌شود این حس از نهفته بودن خارج می‌شود

زندگی نامه امیرحسین شریفی همسر سارا صوفیانی

امیرحسین شریفی متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۳۶ در اصفهان، تهیه کننده است، فعالیت خود را با بازیگری قبل از انقلاب با فیلم قربانی هوس در سال ۱۳۴۲ شروع کرد

در سال ۱۳۶۸ با تهیه‌کنندگی فیلم شب دهم وارد این عرصه شد و در نهایت با تاسیس شرکت فیلمسازی آفاق فیلم بصورت جدی تهیه‌کنندگی را پیش گرفت.

عاشقانه سارا صوفیانی و همسرش

سارا صوفیانی بازیگری که اغلب مخاطبان تلویزیون او را با نقش سارا در سریال روزهای بیقراری می‌شناسند، همسر امیرحسین شریفی بازیگر و تهیه کننده سینما است.

سارا صوفیانی و همسرش با وجود اختلاف سنی ۲۸ساله، ده سال پیش زندگی عاشقانه‌ای را آغاز کردند و در دهمین سالگرد ازدواجشان از خوشبختی و زندگی خوبی که در کنار یکدیگر دارند صحبت کردند.

سالگرد ازدواج سارا صوفیانی و همسرش و واکنش به حواشی اختلاف سنی‌شان

سارا صوفیانی و همسرش در دهمین سالگرد ازدواجشان با انتشار ویدئویی از خوشبختی و زندگی عاشقانه‌شان گفتند و به صورت غیرمستقیم پاسخی به انتقادها از اختلاف سنی ۲۸ساله‌شان دادند.

نوشته های مشابه

guest
84 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا