آموزش و سرگرمی

زوج جنجالی سینما بالاخره عشقشان را علنی کردند!

اخبار مربوط به رابطه رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس اولین بار در جولای سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس در فرش قرمز فشن شوی کالکشن پاییز مردانه دیور ۲۰۲۳ در مصر با هم ژست گرفتند.

رابطه رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس علنی شد.

رابرت ۳۶ ساله و سوکی ۳۰ ساله، در حالی که دست در دست هم به سمت مراسم می رفتند، مدام نگاه های شیرینی به یکدیگر می انداختند.

سوکی در اینستاگرام خود نوشت: «هرگز این نمایش را فراموش نخواهم کرد، زیر ستاره ها و در مقابل اهرام جیزه، یکی از عجایب هفتگانه جهان.»

اخبار مربوط به رابطه رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس اولین بار در جولای سال ۲۰۱۸ و وقتی با هم در حین ترک نمایش فیلم «ماما میا! دوباره شروع کنیم» در سینما الکتریک ناتینگ هیل دیده شدند، منتشر شد.

قرار با تیلور سویفت

گفته می شود آنها به یک قرار چهارنفری با تیلور سویفت و نامزد بازیگرش جو آلوین رفته بودند و پس از اینکه برنامه کاری شان موجب از هم دور شدن آنها شد، از طریق برنامه فیس تایم به رابطه راه دور خود ادامه دادند.

آن‌ها جزئیات رابطه خود را مخفی نگه داشته‌اند و این زوج در طول سال‌ها فقط چند بار در مورد یکدیگر صحبت کرده‌اند.

بازیگر بتمن در مصاحبه ای با جیمی کیمل گفت: «من تقریباً مطمئن هستم که او (سوکی) علاقه ای به تماشای فیلم های ابرقهرمانی ندارد.»

سوکی در جشن تولد ۳۶ سالگی رابرت در کنار همبازی پتیسون زوئی کراویتز و همچنین دونالد گلاور، تسا تامپسون و دیگر ستارگان «بت من» دیده شد.

عروس عصبانی شد!

اشاره به رابطه سوکی و رابرت در صحنه‌ای از سریال «دختر سخن چین» (Gossip Girl) شبکه HBO سوکی را عصبانی کرد.

در آن صحنه درباره آنها می گویند: «کی می خواهی بفهمی؟ تا آنجا که به مطبوعات مربوط می شود، او آر-پاتز (رابرت پتینسون) است و تو سوکی هیچکس هستی.»

سوکی در توییتی که از آن زمان حذف شد، نوشت: «با دیدن نقدهای مردسالاری و تبعیض جنسی، نامم به عنوان دوست دختر هیچکس شخصی بررسی می شود.»

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا