سلامت و زندگی

زن‌ها از مردها چه انتظاراتی دارند؟!

گفته می شود در حالی که مردان به زیبایی اهمیت بیشتری می دهند، زنان به موقعیت اجتماعی و فرصت های مالی بیشتر توجه می کنند. البته این نیز شخص به شخص متفاوت خواهد بود.

وقت صبح– برخی از مطالعات نشان می دهد که زنان در انتخاب شریک زندگی خود به دو موضوع اهمیت می دهند. اول اینکه آیا این رابطه طولانی مدت خواهد بود یا خیر و دوم اینکه آیا مرد می خواهد از شریک زندگی خود بچه دار شود؟

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، داشتن فرزند برای یک زن بسیار مهمتر از صاحب فرزند شدن برای یک مرد است و این وضعیتی است که باعث ایجاد احساسات پیچیده می شود.

در حالی که زنان برای بارداری خود یک دوره ۹ ماهه را میگذارنند، مردان تنها می توانند در بخشی از این شادی سهیم شوند. این اغلب باعث می شود که زنان در انتخاب شریک زندگی خود وسواس بیشتری داشته باشند.

غریزه‌ی مادری نقش بسیار مهمی در انتخاب شریک زندگی زنان دارد. زنان به دنبال پدر و همسر خوبی هستند که بتواند از فرزندان و خودشان مراقبت کند.

انتخاب شریک زندگی برای زنان ممکن است با توجه به سن و موقعیت اجتماعی آنها متفاوت باشد. زنانی هستند که همه ویژگی ها را در یک مرد می خواهند و زنانی هستند که به کمتر هم راضی می‌شوند.

یک تحقیق ویژگی‌هایی را که زنان برای مرد ایده‌آل جستجو می‌کنند، در چند عنوان گردآوری کرده است:

قابل اعتماد

یکی از جذاب ترین ویژگی هایی که باید داشته باشید قابل اعتماد بودن است. زن می خواهد شخصی قابل اعتماد را به عنوان شریک زندگی خود انتخاب کند.

برای یک زن بسیار مهم است که از وضعیت بدنی، گفتار، لباس، راه رفتن شما تصویری اطمینان بخش بسازد. یک مرد با اعتماد به نفس همیشه برای زنان جذاب تر خواهد بود.

گوش دادن را بلد باشید

نحوه‌ی بیان احساسات و افکار زنان ممکن است متفاوت باشد. اگر منظور او را نمی‌فهمید، باید بپرسید و با تمام وجود به حرف‌هایشان گوش کنید.

به همسرتان حس باارزش‌بودن بدهید

فقط علاقه داشتن کافی نیست، باید آن را به زبان بیاورید و احساساتتان را منتقل کنید.

زنان از شنیدن و احساس اینکه توسط شریک زندگی خود مورد محبت و ارزش قرار می‌گیرند، خوشحال می شوند. گفتن جمله «دوستت دارم» عشق را عادی نمی کند، برعکس عشقت را زنده نگه می دارد.

حفظ احترام

احترام یکی از مهم‌ترین عناصری است که تداوم رابطه را تعیین می کند. زنان انتظار دارند به فضا، عقاید و ارزش های آن‌ها احترام گذاشته شود.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا