اجتماعی

زنی که با یک عروسک ازدواج کرد و بچه‌دار شد!

یک زن از داستان فوق العاده غیرمعمول خود در ازدواج و حتی بچه دار شدن با یک عروسک پارچه ای پرده برداشت که مادرش برایش درست کرده بود.

به گزارش وقت صبح، مریوُنه روچا مورایس ۳۷ ساله اهل برزیل پس از آنکه به مادرش درباره مجرد بودن خود و اینکه کسی را ندارد که با او به مهمانی رقص برود شکایت کرد، با عشق زندگی اش آشنا شد.

زنی که با یک عروسک ازدواج کرد و بچه‌دار شد!

مادرش، مارسلو، عروسک پارچه ای را ساخت و آن طور که این زن ۳۷ ساله می گوید عشق در یک نگاه برایشان اتفاق افتاد. اما این زوج که نمی خواستند بدون ازدواج بچه دار شوند، تصمیم به برگزاری مراسمی گرفتند و در حضور ۲۵۰ نفر ازدواج کردند.

این دو پس از گذراندن ماه عسل یک هفته ای خود در خانه ای ساحلی در ریودوژانیرو، با نگرانی منتظر به دنیا آمدن فرزندشان بودند.

او تنها در عرض ۳۵ دقیقه در خانه و با حضور یک پزشک و پرستار و در حالی که این اتفاق را به طور زنده برای ۲۰۰ نفر پخش می کرد، زایمان خود را انجام داد!

مشکل پرداخت صورتحساب ها

مریوُنه می گوید علی رغم زندگی شادی که با خانواده اش دارد، به عنوان تنها نان آور خانه، برای پرداخت صورتحساب ها با مشکل روبه روست.

مریوُنه روز ازدواجش با این عروسک پارچه ای را یک روز فوق العاده و بسیار مهم و احساسی برای خودش توصیف می کند و می گوید: «از لحظه ای که وارد راهروی کلیسا شدم تا انتهایش بسیار زیبا بود.»

اما داستان از زمان بچه دار شدن این زن با شوهر عروسکی اش عجیب تر هم می شود. مریوُنه ۲۱ ماه می کودک عروسکی اش، مارسلینیو را هم به دنیا آورد و گفت زایمانش بدون درد انجام شد.

او می گوید: «حقیقت دارد. مارسلو مراقب نبود و مرا باردار کرد. من آزمایش دادم و جواب آزمایشم مثبت بود. باورم نمی شد.»

مریوُنه ادعا می کند واقعا زایمان را تجربه کرده و دیدن جفت و بند ناف و خون، همه چیز را برایش واقعی تر کرد. او می گوید از اینکه مردم حرف هایش را باور نمی کنند ناراحت و عصبانی است.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا