آموزش و سرگرمی

زنان مهر ماهی به چه مردانی علاقه دارند؟

چنانچه سعی در جذب یک زن مهر ماهی دارید و می خواهید او را عاشق خود کنید این مطلب را بخوانید تا بدانید به چه طریقی با آنها رفتار کنید.

به گزارش وقت صبح به نقل از اقتصادآنلاین؛ خیلی از افراد طالب کشف اطلاعاتی از خصوصیات شخصیتی دوستان و آشنایان خود هستند؛ طالع بینی ماه تولد می تواند این اطلاعات را به هر فردی داده و آنها را با روحیات دوستانشان آشنا کند.

خصوصیات اخلاقی زن متولد مهر ماه

چنانچه با ویژگی های رفتاری دختر ها آشنا باشید و بدانید به چه نحوی باید با آنها برخورد بکنید دیگر عاشق کردن آنها کار دشواری نخواهد بود.

در نهایت لیستی در اختیارتان قرار می دهیم تا بدانید ازدواج یک زن مهر ماهی با متولدین چه ماهی از مردان بهتر می باشد.

بیشتر بخوانید: حس “حسادت” در متولدین کدام ماه شعله ور است ؟

طالع بینی زنان مهر ماهی

زن متولد مهر ماه قدرت استدلال و هوشیاری و همینطور انصاف خود را در هر شرایطی بروز می دهد. طبق این طالع بینی قوه ذهنی و استعداد بسیار بالایی برای زنان مهر ماهی مطرح شده است.

زنان مهر ماهی هنگامی که به اجبار وادار به قضاوت شوند توانایی این را دارند که بی طرفانه و منصفانه داوری کنند به هیچ عنوان حاضر نیستند با افراد پر حاشیه سر و کله بزند.

بی صبری در برابر انتقاد از جمله ضعف های آن ها می باشد و به شدت تمایل دارند که اعمال و رفتارشان مورد تایید دیگران قرار گیرد اما در کلیه اشخاصی با تدبیر ، متعادل ، انعطاف پذیر و ملاحظه گر می باشند.

کدام مرد ، مورد علاقه زن متولد مهر ماه است؟

زن مهرماهی به مردی علاقه مند است که معتقد به عشق کلاسیک باشد مدام برایش شکلات و گل هدیه دهد ، سر میز شام شمع روشن کرده و برای اینکه علاقه اش را به او نشان دهد د دائما تماس تلفنی با او برقرار کند به چشمهای همسرش خیره شده و احساسات قلبی خود را بروز دهد.

عاشق مردی می شود که هنرمند است و برای زندگی بهتر و ابراز عشق و علاقه خلاقیت به خرج می دهد. با یک نقاشی زیبا و شیر گفتن دل همسرش را به دست بیاورد وین مرد میتواند دل یک زن مهر ماهی را به دست آورد.

ویژگی های اخلاقی زنان مهری

مردان با ملاحظه مردانی هستند که توجه زنان مهر ماهی را جذب میکند. مردی که پول شام را حساب میکند و مطمئن می شود که حتما دسر خود را سفارش داد یا نه و در ماشین را برای زن باز می کند و همیشه مودبانه و با فن بیان منطقی درخواست بیرون رفتن از او می کند و برای احساساتش احترام می گذارد.

چگونگی برخورد با زن متولد مهر

بهترین نحوه برخورد با این زنان طوری است که نباید به شکلی رفتار کنید که به نظر بیاید با او ازدواج کرده اید. زن مهر ماهی علاقه خاصی به عشق دارد و دوران ماه عسل را با ابراز علاقه های ملایم و ظرافت خاصی دوست داشته و به هیجان می آید.

پس تنها کاری که وظیفه شماست اینست که بایستی تلاش کنید تا بیشتر نقش یک عاشق را بازی کنید تا یک شوهر. امکان دارد شما از آن دسته مردهایی باشید که موقع اتمام ماه عسل با خود بگویید: خوب این هم از این و بعد از آن بیشتر مثل یک هم خانه با او رفتار کنید تا یک همسر.

اما باید بدانید که برای حفظ توازن و تعادل زندگی زناشویی تان در تمام سالهایی که قرار است زندگی کنید بایستی به شکل دیگری عمل کنید.

زن مهر ماهی شما یک ایده آلیست واقعی می باشد که با جدیت با مسائل روبرو می شود. در نگاه او واقعیات از طریق ظرفی که رنگ گل رز را دارد به او ارائه می شود و واقعیات تلخ و خشن او را بیش از حد از عذاب می دهد پس زمانی که شرایط ایجاد کرد باید خیلی محتاطانه و آرام با او برخورد کنید.

زن متولد مهر ماه موجودی اجتماعی ، احساساتی ، عاشق زیبایی ، باهوش ، حساس و با فرهنگ و اصالت می باشد چنانچه توانایی تطبیق خود با او دارید می توانید در کنارش با حس خوبی بمانید.

فراموش نکنید که احساسی که در اوایل دوران ازدواج داشتید را به او نشان داده و زمانی که ناراحت است سر به سرش نگذارید. و این اطمینان را داشته باشید که هرگونه اشکال یا ناسازگاری در طول زندگیتان با او ممکن است پیش بیاید برطرف خواهید کرد.

چگونه زن مهر ماهی را عاشق خود کنیم

یک زن متولد مهر به راحتی عاشق می شود به شرط اینکه با او با انصاف و راستگو باشید. متولدین مهر دوستدار و علاقمند به برابری و عدالت هستند و بخاطر این است که نماد مهر ترازو است و تصدیق این گفته می باشد.

متولدین مهر از بی عدالتی متنفرند و هیچ چیز به اندازه ی نابرابری آنها را خشمگین نمی کند آفریده ی زیبای متولد مهر جزٔ اجتماعی ترین افراد محسوب میشود.

پس از فکر اینکه آنها را ترک کنید در بیایید آنها عاشق گروه های دوستانه هستند و از اخلاق و رفتار گرمی برخوردارند و از اینکه در جمع گروههای دوستانه باشند و در گپ و گفت با آنها باشند لذت می برند. یکرنگ و همدل و راستگو بودن مهر ماهی ها خصوصیت بارزی است که مهری ها را از دیگران جدا می کند.

اگر در کنار یک مهر ماهی شاد و سرحال شدید مطمئن باشید که این متولد مهرماهی است که موجب شادی شما شده است چرا که او لبریز از عشق بی انتهاست پس سعی کنید این شادی متقابل را گسترش دهید تا او هم از در کنار بودن شما سرمست شود.

بانوی مهر ماهی با متولد کدام ماه ازدواج کند

ازدواج بانوی مهرماهی با مرد ی از جنس فروردین : (بسیار عالی) بسیار مهربان و خونگرم و اعتقاد راسخ به برابری زن و مرد .

ازدواج بانوی متولد مهر با مرد اردیبهشتی : (خوب) افردی هستند که خواستار آرامش و راحتی و اعتدال در زندگی می باشند.

ازدواج بانوی مهر با مرد خردادی : (بسیار خوب) اینها بسیار حساب شده عمل میکنند و با هم مهربان و یکدل و تفاهم خوبی دارند.

ازدواج بانوی مهر با مرد تیر : (بسیار عالی) بسیار صبور و اهل گشت و گذار با دیگران

ازدواج بانوی مهر با مرد مردادی : (خوب) منطقی و در عین حال به دنبال آرامش و صلح در زندگی زنانشویی می باشند.

ازدواج بانوی متولد مهر با مردی از جنس شهریور : (خوب ) رابطه ی موفق آمیز چرا که هر دو بسیار با انصاف و عالت طلب هستند.

ازدواج بانوی مهر با مردی از جنس مهر : (خوب) چون هر دو دارای خصوصیات مشترک هستند پس امکان موفقیتشان در زندگی بیشتر است.

ازدواج بانوی مهر با مردی از جنس آبان : (متوسط) موفقیت در زندگی دارند ولی خالی از دردسر نیستند.

ازدواج بانوی مهر با مردی از جنس آذر : (خصوصیاتی از قبیل مسئولیت پذیری ، صداقت ، و عشق و محبت بین آنها موج می زند.

ازدواج بانوی مهر با مردی ازجنس دی : (متوسط) تا حدوی خودرای و بلند پرواز شاید به مشکلاتی بر بخورند.

ازدواج بانوی مهر با مردی ازجنس بهمن : (بد) هیجانی و نا آرام ، عاصی و تنوع پسند.

زانو درد داری؟! به هیچ وجه جراحی نکن | درمان فوری با «اسپیلا»

زانو درد داری؟! به هیچ وجه جراحی نکن | درمان فوری با «اسپیلا»

ازدواج بانوی مهر با مردی از جنس اسفند : (بسیار خوب) ازدواجی بسیار موفق چرا که از همه لحاظ با هم مشترک اند.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا