آموزش و سرگرمیسلامت و زندگی

زنان از این ۷ کار مردان لذت می‌برند!

زنان مردان با اعتماد به نفس را دوست دارند، اما نه آن‌هایی را که خودخواه هستند و موفقیت خودشان را به رخ دیگران می‌کشند.

به گزارش وقت صبح، به نقل از طلا بعضی از کارهایی که مردان انجام میدهند، مثل آهنربا، زنها را به سمت خودشان جذب می‌کنند. خب، این کارها چیست؟

رک بودن

وقتی مردی به چیزی نیاز دارد و آن را مستقیم به زنش نمیگوید، او را آزار میدهد. اگر کسی را دوست ندارید او را بازی ندهید و مستقیم به او بگویید. هر خواسته‌ای دارید رک باشید و در ابتدای رابطه آن را مطرح کنید.

از اینکه او را از دست بدهید ناراحت نشوید. اگر درخواست شما را پذیرفت در کنارتان میماند، اما اگر نپذیرفت شما را ترک میکند.

زبان بدن

تماس چشمی، محکم دست دادن و لبخند زدن باعث جذابیت یک مرد میشود. زبان بدن شما به او نشان میدهد که شما با اعتماد به نفس هستید یا خیر. زبان بدن یک مرد می‌تواند افکار یا نیت او را در مورد آن زن نشان دهد.

نشانه‌های منفی زبان بدن: جمع کردن دست روی قفسه سینه، اخم کردن، و چشم‌هایی که به اطراف میچرخد و نشان میدهد علاقه‌ای به ادامه مکالمه ندارید.

قاطعیت

قاطع بودن، موفقیت شما را در هر کاری تضمین میکند. همه ما تصمیمات زیادی در طول روز میگیریم، وقتی تصمیم می‌گیرید و مدام نظر خودتان را تغییر می‌دهید، به این معنی است که نمی‌دانید در زندگیتان چه میخواهید و چه هدفی دارید.

زنان از این ۷ کار مردان لذت خواهند برد.

قاطع باشید؛ وقتی تصمیمی می‌گیرید، به آن پایبند باشید. هیچ زنی دوست ندارد با مردی باشد که قاطع نیست و تصمیماتش هر روز تغییر میکند.

هدف داشته باشید

هرکسی برای کارهای خودش دلیلی دارد. کاری که مردان با اعتماد به نفس انجام می‌دهند و زنان آن را دوست دارند این است که می‌دانند چه می‌خواهند و هدفشان را دنبال می‌کنند.

جاه طلب بودن، جرات داشتن، و با اراده بودن در مسیر زندگی، شما را جذاب میکند. به عنوان یک پسر، هدف داشتن به زندگی شما معنا می‌دهد.

به زنان احترام بگذارید

مغرور بودن، یک نوع بی‌احترامی به شخص مقابل است. مرد مغرورطوری حرف می‌زند و طوری رفتار می‌کند که انگار می‌تواند همه زنان دنیا را جذب کند.

وقتی به دیگران احترام میگذاریم، احساس خوبی نسبت به خودمان پیدا میکنیم، نیازی نیست دیگران را تحقیر کنید تا خودنمایی کنید. به او احترام بگذارید و به دوستانتان هم بگویید به او احترام بگذارند.

در کاری که انجام می‌دهید پیشرفت کنید

برخی از زنان عاشق مرد ورزشکار هستند، برخی بدنبال مرد ثروتمند و یا مرد مشهورهستند. اما همه این معیارها را ندارند.

بهتر است فعالیتی که دوست دارید را انتخاب کنید و در آن پیشترفت کنید. با دنبال کردن اهدافتان و رشد کردن در آن‌ها، مسیر زندگیتان را با پشتکار و اراده ادامه دهید. زنان دوست دارند در کنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشند.

 

نوشته های مشابه

guest
22 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا