آموزش و سرگرمی

زبان سرخ “بهاره رهنما” سرش را بر باد داد/ بهاره محکوم به شلاق شد!

بهاره رهنما سال گذشته با توهینی که در توئیتر به سیروان خسروی کرد منجر به شکایت این خواننده مطرح از خودش شد و دادگاه رهنما را محکوم به 50 ضربه شلاق تعزیری کرد.

به گزارش وقت صبح، بهاره رهنما بازیگر مطرح و سلبریتی پرحاشیه فضای مجازی یک سال قبل زبان سرخش سرش را بر باد داد و نسبت به پست سیروان خسروی انتقاداتی تند را مطرح کرد.

سیروان خسروی با اینکه شخصیتی بسیار آرام و متین دارد اما طبق شنیده ها او در برابر حرفهای این خانم بازیگر سکوت نکرده و از او شکایت کرد.

دادگاه بعد از بررسی موضوع این شکایت در اردیبهشت 99 بهاره رهنما را به 50 ضربه شلاق تعزیری محکوم کرد.

اجرای این حکم به دلیل موقعیت اجتماعی بهاره رهنما و همچنین عدم سابقه او، دو سال به حالت تعلیق درآمد.

با توجه به این حکم اگر بهاره رهنما طی 2 سال مرتکب تخلف شود این حکم قابل اجراست، در غیر این صورت پس از دو سال محکومیت او بی اثر می شود.

زبان سرخ "بهاره رهنما" سرش را بر باد داد

ماجرای دعوا از چه قرار بود؟

ماجرای دعوای سیروان خسروی و بهاره رهنما برمی گردد به سال 97 و پست انتقادی سیروان خسروی نسبت به وضعیت و مشکلات کشور که در اینستاگرام منتشر کرد.

سیروان خسروی روی سخنش با سلبریتی هایی بود که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶، حضور فعال در تبلیغات انتخابات داشتند.

متن جنجالی سیروان

بیشتر بخوانید: “بهاره رهنما” تیپ تازه عروس ها را زد/ عکس

او در متن اینستاگرامش گفته بود: «مشمئزکننده تر از وضعیت اسفناک کشور، پُست های انتقادی سلبریتی هایی هستش که پارسال همین موقع در حال یارگیریِ بنفش بودن، قبل تر هم مشغول یارگیری سبز و امروز هم که منتقدند و فردا هم حامی رنگ مد روز و باب میل اکثریت خواهند بود.»

بعد از انتشار  مطلب پر گلایه سیروان، امیر مهدی ژوله انتقاد تندی نسبت به پست سیروان مطرح کرد و در اتفاقی عجیب، اینستاگرام این بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون در همان زمان هک شد.

بعد از هک اینستاگرام ژوله، بهاره رهنما بیکار ننشست و در توئیتر ضمن حمایت از ژوله با واژگان تندی نسبت به پست سیروان انتقاد کرد.

او در چند توئیت نقدهای جدی را درباره پست جنجالی سیروان بیان کرد .

بهاره رهنما در این توئیت ها سیروان خسروی را متهم به جلب توجه با بی ادبی کرده بود.

در همان زمان و پس از صحبت های بهاره رهنما، سیروان خسروی سکوت کرد، اما شایعاتی مبنی بر شکایت او از این بازیگر سینما و تلویزیون شنیده شد و باعث شکایت او از این خانم سلبریتی شد.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا