آموزش و سرگرمی

ریخت و قیافه خجالت آور و منشوری “ریحانه پارسا” / عکس

ریحانه پارسا تصویری خجالت آور و منشوری را از خود در حال رفتن به خیابان به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح، ریحانه پارسا بازیگر مطرحی که مدتی است از ایران مهاجرت کرده است در اینستاگرامش تصویری خجالت آور را از استایل بیرونی خود منتشر کرد.

ریخت و قیافه خجالت آور و منشوری "ریحانه پارسا"

ریحانه پارسا در خندوانه

ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر در برنامه‌ی خندوانه از دنیای بازیگری خود گفت.

ریحانه پارسا به همراه سینا سهیلی بازیگر نقش حامد مهمان رامبد جوان در خندوانه در شبکه نسیم صداوسیما بودند.

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال «پدر»، هفتم بهمن گذشته در برنامه‌ی «خیابان جام جم» هم حضور پیدا کرده بود.

هنوز هم با دیدن سریال پدر گریه می‌کنم

این بازیگر با بیان اینکه «پدر» اولین کار تصویری من بود، یادآور شد: «من با این سریال معرفی شدم و نقطه شروع کار من بود و امیدوارم فصل دو آن هم ساخته شود. به ویژه که آنقدر همه چیز در این پروژه درست بود که امیدوارم این اتفاق دوباره رخ بدهد.»

پارسا در این‌باره که پیش از بازی در این سریال درگیر درس و مدرسه بوده است، اما بعد از ایفای نقش در سریال «پدر» بیشتر تلویزیون می‌بیند، تاکید کرد: «بی‌شک هرچیزی که از دل بربیاید بر دل می‌نشیند و من به سهم خودم برای این کار انرژی گذاشتم. حالا هم اگر در جشنواره جام جم به عنوان بهترین سریال انتخاب شود، اتفاق خوبی است اما همه چیز نیست.»

صحنه‌های دردناک و حسی سریال پدر

او درباره صحنه‌های دردناک و حسی سریال توضیح داد: «برای برخی سکانس‌ها که احوالات این چنینی داشتند، از قبل تمرین داشتیم، بنابراین گاهی پیش می‌آمد سکانس‌هایی که احوال گریه داشت، تک برداشتی بود. یادم است قسمت ۱۲ تا ۱۷ فیلمنامه آنقدر ناراحت کننده بود که با خواندن آن هم گریه می‌کردم.»

بازیگر نقش لیلا در سریال «پدر» که یکی از نامزدهای بهترین سریال در بخش مردمی جشنواره جام جم است، درباره ماندگاری در عرصه هنر اظهار کرد: «ممکن است تا زمانی که کار دیگری از من پخش شود، همچنان مردم مرا به عنوان لیلای سریال «پدر» بشناسند.

به هر حال این فضا جذاب است و برای منی که از ۱۴ سالگی این فضا را دنبال کردم و درسش را خوانده‌ام، دیده شدن یک دغدغه بوده است. بعد از این هم ممکن است تا ۱۰.۱۵ سال آینده کارهای دیگری هم بازی کنم اما همچنان به عنوان لیلای «پدر» شناخته شوم و این موضوع اصلا بد نیست چرا که نشان می‌دهد بازی من در ذهن مخاطب جا انداخته است. »

برای انتخاب نقش‌ها نباید عجولانه تصمیم گرفت
پارسا ادامه داد: «برای اینکه ماندگار شد، برای انتخاب نقش‌ها نباید عجولانه تصمیم گرفت. من هم باید صبوری کنم. حالا هم با گذشت سه چهار ماه از پخش «پدر» سر یک کار تازه هستم. »

نوشته های مشابه

guest
15 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا