آموزش و سرگرمی

روزهای بدتیپی “مهناز افشار” تمام شد/ عکس

مهناز افشار تصویری را از خود با یک استایل فشن و مد روز به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح، مهناز افشار بازیگر مطرح ایرانی که مدتی است مهاجرت کرده در اینستاگرامش از استایل و رنگ موی جدید خود رونمایی کرد.

روزهای بدتیپی "مهناز افشار" تمام شد/ عکس

نظر مهناز افشار در باره دیدار با حسن روحانی

یک بازیگر سینمای ایران گفت: دولت یازدهم با نام تدبیرو امید مزین شده و من نام این دولت را رنگین کمان می‌گذارم.

مهناز افشار در گفت گو با ایرنا افزود: دولت با گشودن خانه سینما نخستین امید را به اهالی فرهنگ و هنر بازگرداند و اکنون منتظریم تا تکلیف ارکستر سمفونیک مشخص شود و با احیای مجدد آن خیالمان راحت خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشکلات در عرصه هنر بسیار زیاد است و سردی و غمگینی بر این حوزه مستولی شده است، افزود: نمی‌توانیم از دکتر روحانی انتظار داشته باشیم که به سرعت همه مشکلات را حل کند. بازیگر فیلم برف روی کاج‌ها تاکید کرد: ما اهالی هنر وظیفه داریم که در برابر اقدامات دولت صبور باشیم.

افشار ادامه داد: سخنان رییس‌جمهوری در جمع اهالی هنر یک ویژگی مهم داشت و آن این بود که مطالب شب گذشته وی با سخنان توامان روزهای آغازین دولت و پیش از انتخابات تفاوتی نکرده بود.

افشار نگاه خود به دولت یازدهم را این گونه توصیف می‌کند: این دولت نام خود را تدبیر و امید گذاشته است و من نیز نام رنگین کمان را بر آن می‌گذارم.

وی با بیان اینکه باید در کنار هم با هر سلیقه و نگاهی که داریم با صلح زندگی کنیم تصریح کرد: سینما و هنر متعلق به یک نوع نگاه نیست بلکه به همه باورها و نگاه‌ها در کشورمان تعلق دارد.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا