پیشنهاد سردبیرسلامت و زندگی

رفتارهایی که مردها را در رابطه سرد می‌کند!

رفتارهایی وجود دارد که مردان را به یکباره از زنان دور می کند. اگر در رابطه شاد و زیبای خود به طور ناگهانی تغییری در اعمال شریک زندگی خود مشاهده کرده اید، ممکن است او را از خود دور کرده باشید.

وقت صبح – برخی رفتارها که زنان ناخواسته انجام می دهند باعث دوری مردان از آن‌ها می شود. جستجوی مداوم یا رفتار وسواسی بیش از حد مردان را می ترساند. ما نیز در این مطلب رفتارهایی را بررسی کردیم که مردان را از زنان دور می کند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، گاهی احساس می کنی که همسرتان به طور ناگهانی و بدون هیچ دلیل مشخصی از شما دور شده است. ممکن است درک این وضعیت برای شما دشوار باشد.

با این حال، دلیل دور شدن او ممکن است اعمال ناخواسته ی شما باشد. میخواهیم بدانیم مردان چه رفتارهایی را دوست ندارند؟ بیایید پاسخ این سوال را باهم ببینیم…

ارتباط مداوم

داشتن ارتباط مداوم از جمله دلایل سرد شدن ناگهانی مردان است. اگر در طول روز مدام با همسرتان تماس می گیرید و می خواهید صحبت کنید، احتمالا برای مدت کوتاهی از شما دور می شود.

وقتی با مردها مدام تماس گرفته شود احساس خفگی می کنند. وقتی احساس می کنند که باید مدام گزارش دهند که در طول روز چه می کنند یا کجا می روند، می توانند بلافاصله از شریک زندگی خود دور شوند.

به همین دلیل، شریک زندگی خود را با جستجوی زیاد محدود نکنید. بگذارید زمان های خاصی را در طول روز برای خودش کنار بگذارد.

بیش از حد به ظاهر اهمیت دادن

مردان به ظاهر زنان توجه می کنند. آن‌ها دوست دارند با زنان آراسته و پر زرق و برق در ارتباط باشند. با این حال، زنانی که بیش از حد روی ظاهر خود وسواس دارند، به مردان احساس خفگی می‌دهد!

آنها نمی خواهند با زنی باشند که دائماً رژیم غذایی و کالری را محاسبه می کند یا وقت خود را دائماً در مراکز زیبایی میگذارند.

در چنین مواقعی فکر می کنند همسرشان روی ظاهر آنها نیز به همان اندازه وسواس دارد. مردها بعد از مدتی ممکن است از این وضعیت خسته شوند و بخواهند بروند!

بودن با زنی که ساعت ها به این فکر می کند که چه لباسی بپوشد و چه آرایش داشته باشد، گاهی اوقات می تواند برای مردان یک کابوس باشد.

به همین دلیل، اجتناب از رفتارهای بسیار وسواسی به شما این امکان را می دهد تا رابطه سالم تری داشته باشید.

خودپسندی

همه دوست دارند در مورد ویژگی های خوب خود صحبت کنند. با این حال، اکثر مردان زنانی را که در مورد خودشان صحبت می کنند و مدام خود را تحسین می کنند جذاب نمی دانند.

مردان دوست دارند در روابط مورد توجه قرار گیرند. زنانی که مدام در مورد خود صحبت می کنند باعث می شوند مردان خود را بی اهمیت بدانند.

او همچنین فکر می کند که این زنان مشکل اعتماد به نفس دارند. وقتی این اتفاق می افتد، آن‌ها تمام تلاش خود را می کنند تا از رابطه فرار کنند.

حسادت

حسادت گاهی مردها را خوشحال می کند. با این حال، اگر در رفتار خود افراط کنید، این ممکن است آزار دهنده باشد.

اگر نسبت به خانواده یا حلقه‌ی اجتماعی همسر خود احساس حسادت کردید، فوراً آن را متوقف کنید.

زیرا مردان زمانی که حسادت بیش از حد افراطی می شود، احساس محدودیت می کنند.

چیزی که یک زن را برای مردان جذاب می کند، اعتماد به نفس آنهاست. به همین دلیل زنان فوق العاده حسود را ناامن می بینند و تمایلی به ادامه چنین رابطه ای ندارند.

ترجمه:وقت صبح

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا